У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6380 Стоянів — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6380 сполученням Стоянів - Ківерці відправляється зі станції Стоянів о 13.40 і прибуває на станцію Ківерці о 17.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 98 Км, Галичини, Звиняче, Сенкевичівка, Дубова Корчма, Несвіч-Волинський, Оздів, Гнидава, Луцьк, Промислова, Жабки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стоянів 13.40
Брани 13.52 1 хв  13.53 12 хв 
98 Км 14.00 1 хв  14.01 20 хв 
Горохів 14.11 1 хв  14.12 31 хв 
Галичини 14.21 1 хв  14.22 41 хв 
Застав'є 14.31 1 хв  14.32 51 хв 
Звиняче 14.40 1 хв  14.41 1 г 
Венгрівка 14.48 1 хв  14.49 1 г  8 хв 
Сенкевичівка 15.01 1 хв  15.02 1 г  21 хв 
Ниви-Губинські 15.06 1 хв  15.07 1 г  26 хв 
Дубова Корчма 15.14 1 хв  15.15 1 г  34 хв 
Вигуричі 15.20 1 хв  15.21 1 г  40 хв 
Несвіч-Волинський 15.30 1 хв  15.31 1 г  50 хв 
Лаврів 15.42 1 хв  15.43 2 г  2 хв 
Оздів 15.51 1 хв  15.52 2 г  11 хв 
Промінь 16.03 1 хв  16.04 2 г  23 хв 
Гнидава 16.11 1 хв  16.12 2 г  31 хв 
Автозавод 16.22 1 хв  16.23 2 г  42 хв 
Луцьк 16.30 7 хв  16.37 2 г  50 хв 
Прилуцька 16.41 1 хв  16.42 3 г  1 хв 
Промислова 16.44 1 хв  16.45 3 г  4 хв 
Дачне 16.49 7 хв  16.56 3 г  9 хв 
Жабки 17.00 1 хв  17.01 3 г  20 хв 
Ківерці 17.06 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6380 Стоянів — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031