У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6380 Стоянів — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6380 сполученням Стоянів - Ківерці відправляється зі станції Стоянів о 13.40 і прибуває на станцію Ківерці о 17.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 98 Км, Галичини, Звиняче, Сенкевичівка, Дубова Корчма, Несвіч-Волинський, Оздів, Гнидава, Луцьк, Промислова, Жабки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стоянів 13.40
Брани 13.52 1 хв  13.53 12 хв 
98 Км 14.00 1 хв  14.01 20 хв 
Горохів 14.11 1 хв  14.12 31 хв 
Галичини 14.21 1 хв  14.22 41 хв 
Застав'є 14.31 1 хв  14.32 51 хв 
Звиняче 14.40 1 хв  14.41 1 г 
Венгрівка 14.48 1 хв  14.49 1 г  8 хв 
Сенкевичівка 15.01 1 хв  15.02 1 г  21 хв 
Ниви-Губинські 15.06 1 хв  15.07 1 г  26 хв 
Дубова Корчма 15.14 1 хв  15.15 1 г  34 хв 
Вигуричі 15.20 1 хв  15.21 1 г  40 хв 
Несвіч-Волинський 15.30 1 хв  15.31 1 г  50 хв 
Лаврів 15.42 1 хв  15.43 2 г  2 хв 
Оздів 15.51 1 хв  15.52 2 г  11 хв 
Промінь 16.03 1 хв  16.04 2 г  23 хв 
Гнидава 16.11 1 хв  16.12 2 г  31 хв 
Автозавод 16.22 1 хв  16.23 2 г  42 хв 
Луцьк 16.30 7 хв  16.37 2 г  50 хв 
Прилуцька 16.41 1 хв  16.42 3 г  1 хв 
Промислова 16.44 1 хв  16.45 3 г  4 хв 
Дачне 16.49 7 хв  16.56 3 г  9 хв 
Жабки 17.00 1 хв  17.01 3 г  20 хв 
Ківерці 17.06 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6380 Стоянів — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930