У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6381 Хмельницький — Кам'янець-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Хмельницький - Кам'янець-Подільський номер 6381 відправляється зі станції Хмельницький о 08.21 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6381 Хмельницький - Кам'янець-Подільський пролягає по таким станціям як Речовий ринок, Шаровечка, Вовківці, Скібневе, Волудринці, Шевченка, Савинці, Дунаївці, Балин, Нігин, Цементник.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 08.21
Кам'янецький Переїзд 08.26 2 хв  08.28 5 хв 
Речовий ринок 08.31 2 хв  08.33 10 хв 
Гречани 08.40 12 хв  08.52 19 хв 
Шаровечка 09.00 1 хв  09.01 39 хв 
Малиничі 09.11 1 хв  09.12 50 хв 
Вовківці 09.17 1 хв  09.18 56 хв 
Розсоша 09.22 1 хв  09.23 1 г  1 хв 
Скібневе 09.29 1 хв  09.30 1 г  8 хв 
Буйволовецький 09.37 1 хв  09.38 1 г  16 хв 
Волудринці 09.44 1 хв  09.45 1 г  23 хв 
Кадіївка 09.49 1 хв  09.50 1 г  28 хв 
Шевченка 09.55 1 хв  09.56 1 г  34 хв 
Ярмолинці 10.01 1 хв  10.02 1 г  40 хв 
Савинці 10.13 1 хв  10.14 1 г  52 хв 
Лошківці 10.20 1 хв  10.21 1 г  59 хв 
Дунаївці 10.25 1 хв  10.26 2 г  4 хв 
Нестерівці 10.37 1 хв  10.38 2 г  16 хв 
Балин 10.54 1 хв  10.55 2 г  33 хв 
Сахкамінь 11.05 1 хв  11.06 2 г  44 хв 
Нігин 11.10 1 хв  11.11 2 г  49 хв 
Гуменці 11.19 1 хв  11.20 2 г  58 хв 
Цементник 11.26 1 хв  11.27 3 г  5 хв 
Кам'янець-Подільський 11.35 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6381 Хмельницький — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930