У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6381 Хмельницький — Кам'янець-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Хмельницький - Кам'янець-Подільський номер 6381 відправляється зі станції Хмельницький о 08.25 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6381 Хмельницький - Кам'янець-Подільський пролягає по таким станціям як Речовий ринок, Шаровечка, Вовківці, Скібневе, Волудринці, Шевченка, Савинці, Дунаївці, Балин, Нігин, Цементник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 08.25
Кам'янецький Переїзд 08.30 2 хв  08.32 5 хв 
Речовий ринок 08.35 2 хв  08.37 10 хв 
Гречани 08.44 20 хв  09.04 19 хв 
Шаровечка 09.12 1 хв  09.13 47 хв 
Малиничі 09.23 1 хв  09.24 58 хв 
Вовківці 09.29 1 хв  09.30 1 г  4 хв 
Розсоша 09.34 1 хв  09.35 1 г  9 хв 
Скібневе 09.41 1 хв  09.42 1 г  16 хв 
Буйволовецький 09.49 1 хв  09.50 1 г  24 хв 
Волудринці 09.56 1 хв  09.57 1 г  31 хв 
Кадіївка 10.01 1 хв  10.02 1 г  36 хв 
Шевченка 10.07 1 хв  10.08 1 г  42 хв 
Ярмолинці 10.13 1 хв  10.14 1 г  48 хв 
Савинці 10.25 1 хв  10.26 2 г 
Лошківці 10.32 1 хв  10.33 2 г  7 хв 
Дунаївці 10.37 1 хв  10.38 2 г  12 хв 
Нестерівці 10.49 1 хв  10.50 2 г  24 хв 
Балин 11.06 4 хв  11.10 2 г  41 хв 
Сахкамінь 11.20 1 хв  11.21 2 г  55 хв 
Нігин 11.25 1 хв  11.26 3 г 
Гуменці 11.34 1 хв  11.35 3 г  9 хв 
Цементник 11.41 1 хв  11.42 3 г  16 хв 
Кам'янець-Подільський 11.50 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6381 Хмельницький — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728