У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6381 Хмельницький — Кам'янець-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Хмельницький - Кам'янець-Подільський номер 6381 відправляється зі станції Хмельницький о 08.21 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6381 Хмельницький - Кам'янець-Подільський пролягає по таким станціям як Речовий ринок, Шаровечка, Вовківці, Скібневе, Волудринці, Шевченка, Савинці, Дунаївці, Балин, Нігин, Цементник.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 08.21
Кам'янецький Переїзд 08.26 2 хв  08.28 5 хв 
Речовий ринок 08.31 2 хв  08.33 10 хв 
Гречани 08.40 12 хв  08.52 19 хв 
Шаровечка 09.00 1 хв  09.01 39 хв 
Малиничі 09.11 1 хв  09.12 50 хв 
Вовківці 09.17 1 хв  09.18 56 хв 
Розсоша 09.22 1 хв  09.23 1 г  1 хв 
Скібневе 09.29 1 хв  09.30 1 г  8 хв 
Буйволовецький 09.37 1 хв  09.38 1 г  16 хв 
Волудринці 09.44 1 хв  09.45 1 г  23 хв 
Кадіївка 09.49 1 хв  09.50 1 г  28 хв 
Шевченка 09.55 1 хв  09.56 1 г  34 хв 
Ярмолинці 10.01 1 хв  10.02 1 г  40 хв 
Савинці 10.13 1 хв  10.14 1 г  52 хв 
Лошківці 10.20 1 хв  10.21 1 г  59 хв 
Дунаївці 10.25 1 хв  10.26 2 г  4 хв 
Нестерівці 10.37 1 хв  10.38 2 г  16 хв 
Балин 10.54 1 хв  10.55 2 г  33 хв 
Сахкамінь 11.05 1 хв  11.06 2 г  44 хв 
Нігин 11.10 1 хв  11.11 2 г  49 хв 
Гуменці 11.19 1 хв  11.20 2 г  58 хв 
Цементник 11.26 1 хв  11.27 3 г  5 хв 
Кам'янець-Подільський 11.35 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6381 Хмельницький — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28