У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6381 Хмельницький — Кам'янець-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6381 сполученням Хмельницький - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Хмельницький о 08.20 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 11.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Речовий ринок, Шаровечка, Вовківці, Скібневе, Волудринці, Шевченка, Савинці, Дунаївці, Балин, Нігин, Цементник.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 08.20
Кам'янецький Переїзд 08.25 2 хв  08.27 5 хв 
Речовий ринок 08.30 2 хв  08.32 10 хв 
Гречани 08.38 13 хв  08.51 18 хв 
Шаровечка 08.59 1 хв  09.00 39 хв 
Малиничі 09.10 1 хв  09.11 50 хв 
Вовківці 09.16 1 хв  09.17 56 хв 
Розсоша 09.21 1 хв  09.22 1 г  1 хв 
Скібневе 09.28 1 хв  09.29 1 г  8 хв 
Буйволовецький 09.36 1 хв  09.37 1 г  16 хв 
Волудринці 09.43 1 хв  09.44 1 г  23 хв 
Кадіївка 09.48 1 хв  09.49 1 г  28 хв 
Шевченка 09.54 1 хв  09.55 1 г  34 хв 
Ярмолинці 10.00 1 хв  10.01 1 г  40 хв 
Савинці 10.12 1 хв  10.13 1 г  52 хв 
Лошківці 10.19 1 хв  10.20 1 г  59 хв 
Дунаївці 10.24 1 хв  10.25 2 г  4 хв 
Нестерівці 10.36 1 хв  10.37 2 г  16 хв 
Балин 10.53 1 хв  10.54 2 г  33 хв 
Сахкамінь 11.04 1 хв  11.05 2 г  44 хв 
Нігин 11.09 1 хв  11.10 2 г  49 хв 
Гуменці 11.18 1 хв  11.19 2 г  58 хв 
Цементник 11.25 1 хв  11.26 3 г  5 хв 
Кам'янець-Подільський 11.34 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6381 Хмельницький — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031