У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6382 Кам'янець-Подільський — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Кам'янець-Подільський - Хмельницький номер 6382 відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 13.35 і прибуває на станцію Хмельницький о 16.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6382 Кам'янець-Подільський - Хмельницький пролягає по таким станціям як Гуменці, Сахкамінь, Нестерівці, Лошківці, Ярмолинці, Кадіївка, Буйволовецький, Розсоша, Малиничі, Гречани, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 13.35
Цементник 13.45 1 хв  13.46 10 хв 
Гуменці 13.53 1 хв  13.54 18 хв 
Нігин 14.02 1 хв  14.03 27 хв 
Сахкамінь 14.07 1 хв  14.08 32 хв 
Балин 14.19 1 хв  14.20 44 хв 
Нестерівці 14.36 1 хв  14.37 1 г  1 хв 
Дунаївці 14.48 1 хв  14.49 1 г  13 хв 
Лошківці 14.52 1 хв  14.53 1 г  17 хв 
Савинці 14.59 1 хв  15.00 1 г  24 хв 
Ярмолинці 15.11 1 хв  15.12 1 г  36 хв 
Шевченка 15.17 1 хв  15.18 1 г  42 хв 
Кадіївка 15.22 1 хв  15.23 1 г  47 хв 
Волудринці 15.27 1 хв  15.28 1 г  52 хв 
Буйволовецький 15.35 1 хв  15.36 2 г 
Скібневе 15.43 1 хв  15.44 2 г  8 хв 
Розсоша 15.49 1 хв  15.50 2 г  14 хв 
Вовківці 15.53 1 хв  15.54 2 г  18 хв 
Малиничі 15.58 1 хв  15.59 2 г  23 хв 
Шаровечка 16.07 1 хв  16.08 2 г  32 хв 
Гречани 16.14 13 хв  16.27 2 г  39 хв 
Речовий ринок 16.34 1 хв  16.35 2 г  59 хв 
Кам'янецький Переїзд 16.38 1 хв  16.39 3 г  3 хв 
Хмельницький 16.44 3 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6382 Кам'янець-Подільський — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930