У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6382 Кам'янець-Подільський — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Кам'янець-Подільський - Хмельницький номер 6382 відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 13.35 і прибуває на станцію Хмельницький о 16.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6382 Кам'янець-Подільський - Хмельницький пролягає по таким станціям як Гуменці, Сахкамінь, Нестерівці, Лошківці, Ярмолинці, Кадіївка, Буйволовецький, Розсоша, Малиничі, Гречани, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 13.35
Цементник 13.45 1 хв  13.46 10 хв 
Гуменці 13.53 1 хв  13.54 18 хв 
Нігин 14.02 1 хв  14.03 27 хв 
Сахкамінь 14.07 1 хв  14.08 32 хв 
Балин 14.19 1 хв  14.20 44 хв 
Нестерівці 14.36 1 хв  14.37 1 г  1 хв 
Дунаївці 14.48 1 хв  14.49 1 г  13 хв 
Лошківці 14.52 1 хв  14.53 1 г  17 хв 
Савинці 14.59 1 хв  15.00 1 г  24 хв 
Ярмолинці 15.11 1 хв  15.12 1 г  36 хв 
Шевченка 15.17 1 хв  15.18 1 г  42 хв 
Кадіївка 15.22 1 хв  15.23 1 г  47 хв 
Волудринці 15.27 1 хв  15.28 1 г  52 хв 
Буйволовецький 15.35 1 хв  15.36 2 г 
Скібневе 15.43 1 хв  15.44 2 г  8 хв 
Розсоша 15.49 1 хв  15.50 2 г  14 хв 
Вовківці 15.53 1 хв  15.54 2 г  18 хв 
Малиничі 15.58 1 хв  15.59 2 г  23 хв 
Шаровечка 16.07 1 хв  16.08 2 г  32 хв 
Гречани 16.14 13 хв  16.27 2 г  39 хв 
Речовий ринок 16.34 1 хв  16.35 2 г  59 хв 
Кам'янецький Переїзд 16.38 1 хв  16.39 3 г  3 хв 
Хмельницький 16.44 3 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6382 Кам'янець-Подільський — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28