У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6382 Кам'янець-Подільський — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6382 сполученням Кам'янець-Подільський - Хмельницький відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 14.00 і прибуває на станцію Хмельницький о 17.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гуменці, Сахкамінь, Нестерівці, Лошківці, Ярмолинці, Кадіївка, Буйволовецький, Розсоша, Малиничі, Гречани, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 14.00
Цементник 14.10 1 хв  14.11 10 хв 
Гуменці 14.18 1 хв  14.19 18 хв 
Нігин 14.27 1 хв  14.28 27 хв 
Сахкамінь 14.32 1 хв  14.33 32 хв 
Балин 14.44 1 хв  14.45 44 хв 
Нестерівці 15.01 1 хв  15.02 1 г  1 хв 
Дунаївці 15.13 1 хв  15.14 1 г  13 хв 
Лошківці 15.17 1 хв  15.18 1 г  17 хв 
Савинці 15.24 1 хв  15.25 1 г  24 хв 
Ярмолинці 15.36 1 хв  15.37 1 г  36 хв 
Шевченка 15.42 1 хв  15.43 1 г  42 хв 
Кадіївка 15.47 1 хв  15.48 1 г  47 хв 
Волудринці 15.52 1 хв  15.53 1 г  52 хв 
Буйволовецький 16.00 1 хв  16.01 2 г 
Скібневе 16.08 1 хв  16.09 2 г  8 хв 
Розсоша 16.14 1 хв  16.15 2 г  14 хв 
Вовківці 16.18 1 хв  16.19 2 г  18 хв 
Малиничі 16.23 1 хв  16.24 2 г  23 хв 
Шаровечка 16.32 1 хв  16.33 2 г  32 хв 
Гречани 16.39 12 хв  16.51 2 г  39 хв 
Речовий ринок 16.58 1 хв  16.59 2 г  58 хв 
Кам'янецький Переїзд 17.02 1 хв  17.03 3 г  2 хв 
Хмельницький 17.10 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6382 Кам'янець-Подільський — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031