У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6382-6381 Рівне — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6382-6381 сполученням Рівне - Красне відправляється зі станції Рівне о 17.28 і прибуває на станцію Красне о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Квасилів, Глинськ, Озеряни, Мирогоща, Підлужжя, Турки, Михайлівка, Броди, Кути, Петричі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 17.28
Дворецька 17.30 1 хв  17.31 2 хв 
Басів Кут 17.36 1 хв  17.37 8 хв 
Квасилів 17.41 1 хв  17.42 13 хв 
Здолбунів-Пас. 17.48 15 хв  18.03 20 хв 
Миколи Приходька 18.09 1 хв  18.10 41 хв 
Глинськ 18.16 1 хв  18.17 48 хв 
Ульбарів 18.21 1 хв  18.22 53 хв 
128 Км 18.26 1 хв  18.27 58 хв 
Озеряни 18.31 1 хв  18.32 1 г  3 хв 
Заруддя 18.37 1 хв  18.38 1 г  9 хв 
Мокрів 18.41 1 хв  18.42 1 г  13 хв 
Мирогоща 18.48 1 хв  18.49 1 г  20 хв 
Дубно 18.56 2 хв  18.58 1 г  28 хв 
Кам'яниця-Волинська 19.04 1 хв  19.05 1 г  36 хв 
Підлужжя 19.08 1 хв  19.09 1 г  40 хв 
Птича 19.13 1 хв  19.14 1 г  45 хв 
Верба 19.18 1 хв  19.19 1 г  50 хв 
Турки 19.24 1 хв  19.25 1 г  56 хв 
Рудня-Почаївська 19.32 1 хв  19.33 2 г  4 хв 
Гаї Ситенські 19.39 1 хв  19.40 2 г  11 хв 
Михайлівка 19.44 1 хв  19.45 2 г  16 хв 
58 Км 19.50 1 хв  19.51 2 г  22 хв 
Радивилів 19.56 1 хв  19.57 2 г  28 хв 
Броди 20.06 1 хв  20.07 2 г  38 хв 
Пониковиця 20.14 1 хв  20.15 2 г  46 хв 
Заболотці 20.21 1 хв  20.22 2 г  53 хв 
Кути 20.29 1 хв  20.30 3 г  1 хв 
Ожидів-Олесько 20.35 1 хв  20.36 3 г  7 хв 
Закомар'я 20.41 1 хв  20.42 3 г  13 хв 
Петричі 20.47 1 хв  20.48 3 г  19 хв 
Утишків 20.51 1 хв  20.52 3 г  23 хв 
Красне 20.58 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6382-6381 Рівне — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31