У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Колосівка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Колосівка - Одеса номер 6403 відправляється зі станції Колосівка о 05.08 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6403 Колосівка - Одеса пролягає по таким станціям як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, 1249 Км, 1263 Км, Чорноморська, Кремидівка, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 05.08
Ім. І. С. Шеверняєва 05.14 1 хв  05.15 6 хв 
Калаглея 05.19 1 хв  05.20 11 хв 
Березівка 05.26 1 хв  05.27 18 хв 
1214 Км 05.33 1 хв  05.34 25 хв 
Вікторівка 05.38 1 хв  05.39 30 хв 
Раухівка-1 05.44 1 хв  05.45 36 хв 
Зарічанський 05.51 1 хв  05.52 43 хв 
Маринове 05.56 1 хв  05.57 48 хв 
Радіалка 06.00 1 хв  06.01 52 хв 
1242 Км 06.04 1 хв  06.05 56 хв 
Сербка 06.09 1 хв  06.10 1 г  1 хв 
1249 Км 06.15 1 хв  06.16 1 г  7 хв 
Кубанка 06.19 1 хв  06.20 1 г  11 хв 
Буялик 06.25 1 хв  06.26 1 г  17 хв 
1263 Км 06.30 1 хв  06.31 1 г  22 хв 
Павлинка 06.34 1 хв  06.35 1 г  26 хв 
1268 Км 06.38 1 хв  06.39 1 г  30 хв 
Чорноморська 06.41 1 хв  06.42 1 г  33 хв 
1273 Км 06.48 1 хв  06.49 1 г  40 хв 
Польове 06.54 1 хв  06.55 1 г  46 хв 
Кремидівка 06.58 1 хв  06.59 1 г  50 хв 
Учнівська 07.06 1 хв  07.07 1 г  58 хв 
Перемога 07.10 1 хв  07.11 2 г  2 хв 
Степова 07.15 1 хв  07.16 2 г  7 хв 
Кулиндорове 07.21 1 хв  07.22 2 г  13 хв 
Одеса-Східна 07.29 1 хв  07.30 2 г  21 хв 
Шевченка 07.35 1 хв  07.36 2 г  27 хв 
Одеса-Сортувальна 07.43 1 хв  07.44 2 г  35 хв 
Одеса-Пересип 07.51 1 хв  07.52 2 г  43 хв 
Слобідська 07.58 1 хв  07.59 2 г  50 хв 
Одеса-Застава-2 08.04 5 хв  08.09 2 г  56 хв 
Одеса-Поїзна 08.12 1 хв  08.13 3 г  4 хв 
Одеса-Мала 08.16 1 хв  08.17 3 г  8 хв 
Одеса-Головна 08.23 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6403 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031