У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Колосівка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6403 сполученням Колосівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Колосівка о 05.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, 1249 Км, 1263 Км, Чорноморська, Кремидівка, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 05.30
Ім. І. С. Шеверняєва 05.36 1 хв  05.37 6 хв 
Калаглея 05.41 1 хв  05.42 11 хв 
Березівка 05.48 1 хв  05.49 18 хв 
1214 Км 05.55 1 хв  05.56 25 хв 
Вікторівка 06.01 1 хв  06.02 31 хв 
Раухівка-1 06.08 1 хв  06.09 38 хв 
Зарічанський 06.15 1 хв  06.16 45 хв 
Маринове 06.20 1 хв  06.21 50 хв 
Радіалка 06.24 1 хв  06.25 54 хв 
1242 Км 06.28 1 хв  06.29 58 хв 
Сербка 06.33 1 хв  06.34 1 г  3 хв 
1249 Км 06.39 1 хв  06.40 1 г  9 хв 
Кубанка 06.43 1 хв  06.44 1 г  13 хв 
Буялик 06.49 1 хв  06.50 1 г  19 хв 
1263 Км 06.54 1 хв  06.55 1 г  24 хв 
Павлинка 06.58 1 хв  06.59 1 г  28 хв 
1268 Км 07.02 1 хв  07.03 1 г  32 хв 
Чорноморська 07.05 1 хв  07.06 1 г  35 хв 
1273 Км 07.11 1 хв  07.12 1 г  41 хв 
Польове 07.17 1 хв  07.18 1 г  47 хв 
Кремидівка 07.21 1 хв  07.22 1 г  51 хв 
Учнівська 07.28 1 хв  07.29 1 г  58 хв 
Перемога 07.31 1 хв  07.32 2 г  1 хв 
Степова 07.35 1 хв  07.36 2 г  5 хв 
Кулиндорове 07.40 1 хв  07.41 2 г  10 хв 
Одеса-Східна 07.45 1 хв  07.46 2 г  15 хв 
Шевченка 07.49 1 хв  07.50 2 г  19 хв 
Одеса-Сортувальна 07.54 1 хв  07.55 2 г  24 хв 
Одеса-Пересип 08.02 1 хв  08.03 2 г  32 хв 
Слобідська 08.11 1 хв  08.12 2 г  41 хв 
Одеса-Застава-2 08.19 2 хв  08.21 2 г  49 хв 
Одеса-Поїзна 08.27 1 хв  08.28 2 г  57 хв 
Одеса-Мала 08.31 1 хв  08.32 3 г  1 хв 
Одеса-Головна 08.38 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6403 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031