У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Балаклія — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Балаклія - Харків номер 6404 відправляється зі станції Балаклія о 18.39 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404 Балаклія - Харків пролягає по таким станціям як Шебелинка, Слобожанська, Занки, Зміїв, Жихор, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 18.39
Шебелинка 19.11 1 хв  19.12 32 хв 
Слобожанська 19.32 1 хв  19.33 53 хв 
Занки 19.40 1 хв  19.41 1 г  1 хв 
Зміїв 20.07 1 хв  20.08 1 г  28 хв 
Жихор 20.31 1 хв  20.32 1 г  52 хв 
Основа 20.52 1 хв  20.53 2 г  13 хв 
Харків-Пас. 21.09 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6404 Балаклія — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31