У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404-6403 Івано-Франківськ — Рахів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6404-6403 сполученням Івано-Франківськ - Рахів відправляється зі станції Івано-Франківськ о 08.20 і прибуває на станцію Рахів о 12.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Хриплин, Братківці, Тисменичани, Тарновиця, Лойова, Делятин, Яремче, Микуличин, Ворохта, Лазещина, Свидовець, Білин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 07 березня відміняється курсування 09 червня на дільниці Яремче-Рахів ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 08.20
Бистриця 08.25 1 хв  08.26 5 хв 
Хриплин 08.30 2 хв  08.32 10 хв 
Дружба 08.38 1 хв  08.39 18 хв 
Братківці 08.42 1 хв  08.43 22 хв 
Дачник 08.48 1 хв  08.49 28 хв 
Тисменичани 08.56 1 хв  08.57 36 хв 
Цуцилів 09.03 1 хв  09.04 43 хв 
Тарновиця 09.12 2 хв  09.14 52 хв 
Надвірна 09.26 2 хв  09.28 1 г  6 хв 
Лойова 09.46 1 хв  09.47 1 г  26 хв 
Любіжня 09.57 1 хв  09.58 1 г  37 хв 
Делятин 10.03 1 хв  10.04 1 г  43 хв 
Дора 10.11 1 хв  10.12 1 г  51 хв 
Яремче 10.17 2 хв  10.19 1 г  57 хв 
Ямна 10.26 1 хв  10.27 2 г  6 хв 
Микуличин 10.35 2 хв  10.37 2 г  15 хв 
Татарів 10.52 1 хв  10.53 2 г  32 хв 
Ворохта 11.06 2 хв  11.08 2 г  46 хв 
Вороненко 11.21 1 хв  11.22 3 г  1 хв 
Лазещина 11.36 1 хв  11.37 3 г  16 хв 
Ясіня 11.49 1 хв  11.50 3 г  29 хв 
Свидовець 11.56 1 хв  11.57 3 г  36 хв 
Кваси 12.12 1 хв  12.13 3 г  52 хв 
Білин 12.23 1 хв  12.24 4 г  3 хв 
Рахів 12.38 4 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6404-6403 Івано-Франківськ — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031