У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404-6403 Івано-Франківськ — Ясіня Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Ясіня номер 6404-6403 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 08.20 і прибуває на станцію Ясіня о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404-6403 Івано-Франківськ - Ясіня пролягає по таким станціям як Хриплин, Братківці, Тисменичани, Тарновиця, Лойова, Делятин, Яремче, Микуличин, Ворохта, Лазещина.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

10 серпня 2022р. на перегоні Яремче - Ясиня ходу не буде.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 08.20
Бистриця 08.25 1 хв  08.26 5 хв 
Хриплин 08.30 1 хв  08.31 10 хв 
Дружба 08.37 1 хв  08.38 17 хв 
Братківці 08.42 1 хв  08.43 22 хв 
Дачник 08.47 1 хв  08.48 27 хв 
Тисменичани 08.55 1 хв  08.56 35 хв 
Цуцилів 09.02 1 хв  09.03 42 хв 
Тарновиця 09.12 2 хв  09.14 52 хв 
Надвірна 09.26 2 хв  09.28 1 г  6 хв 
Лойова 09.45 1 хв  09.46 1 г  25 хв 
Любіжня 09.55 1 хв  09.56 1 г  35 хв 
Делятин 10.01 2 хв  10.03 1 г  41 хв 
Дора 10.11 1 хв  10.12 1 г  51 хв 
Яремче 10.19 2 хв  10.21 1 г  59 хв 
Ямна 10.28 1 хв  10.29 2 г  8 хв 
Микуличин 10.39 1 хв  10.40 2 г  19 хв 
Татарів 10.54 1 хв  10.55 2 г  34 хв 
Ворохта 11.07 1 хв  11.08 2 г  47 хв 
Вороненко 11.25 1 хв  11.26 3 г  5 хв 
Лазещина 11.38 1 хв  11.39 3 г  18 хв 
Ясіня 11.48 3 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6404-6403 Івано-Франківськ — Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930