У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Ізюм — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ізюм - Харків номер 6404 відправляється зі станції Ізюм о 16.53 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404 Ізюм - Харків пролягає по таким станціям як Федорівка, Діброва, Бабариківська, Братське Озеро, Шебелинка, Донець, Занки, Жихор, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 16.53
368 Км 17.04 1 хв  17.05 11 хв 
Федорівка 17.10 1 хв  17.11 17 хв 
Циганська 17.16 1 хв  17.17 23 хв 
Діброва 17.27 1 хв  17.28 34 хв 
Закомельська 17.37 1 хв  17.38 44 хв 
Бабариківська 17.43 1 хв  17.44 50 хв 
Савинці 17.55 1 хв  17.56 1 г  2 хв 
Братське Озеро 18.10 1 хв  18.11 1 г  17 хв 
Балаклія 18.18 2 хв  18.20 1 г  25 хв 
Шебелинка 18.44 1 хв  18.45 1 г  51 хв 
Андріївка 18.50 1 хв  18.51 1 г  57 хв 
Донець 18.59 1 хв  19.00 2 г  6 хв 
Слобожанська 19.05 1 хв  19.06 2 г  12 хв 
Занки 19.13 6 хв  19.19 2 г  20 хв 
Зміїв 19.43 1 хв  19.44 2 г  50 хв 
Жихор 20.10 2 хв  20.12 3 г  17 хв 
Передвузлова 20.26 1 хв  20.27 3 г  33 хв 
Основа 20.31 1 хв  20.32 3 г  38 хв 
Харків-Пас. 20.48 3 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6404 Ізюм — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728