У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Одеса — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Одеса - Колосівка номер 6404 відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.21 і прибуває на станцію Колосівка о 11.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.21
Одеса-Мала 08.26 2 хв  08.28 5 хв 
Одеса-Поїзна 08.31 1 хв  08.32 10 хв 
Одеса-Застава-2 08.37 2 хв  08.39 16 хв 
Слобідська 08.44 2 хв  08.46 23 хв 
Одеса-Пересип 08.51 1 хв  08.52 30 хв 
Депо 08.56 1 хв  08.57 35 хв 
Одеса-Сортувальна 09.00 1 хв  09.01 39 хв 
Шевченка 09.05 2 хв  09.07 44 хв 
Одеса-Східна 09.08 1 хв  09.09 47 хв 
Кулиндорове 09.15 2 хв  09.17 54 хв 
Степова 09.22 2 хв  09.24 1 г  1 хв 
Перемога 09.27 1 хв  09.28 1 г  6 хв 
Учнівська 09.31 1 хв  09.32 1 г  10 хв 
Кремидівка 09.37 1 хв  09.38 1 г  16 хв 
Польове 09.42 1 хв  09.43 1 г  21 хв 
1273 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  27 хв 
Чорноморська 09.55 2 хв  09.57 1 г  34 хв 
1268 Км 10.00 1 хв  10.01 1 г  39 хв 
Павлинка 10.04 2 хв  10.06 1 г  43 хв 
1263 Км 10.09 1 хв  10.10 1 г  48 хв 
Буялик 10.14 1 хв  10.15 1 г  53 хв 
Кубанка 10.20 1 хв  10.21 1 г  59 хв 
1249 Км 10.24 1 хв  10.25 2 г  3 хв 
Сербка 10.30 1 хв  10.31 2 г  9 хв 
1242 Км 10.36 1 хв  10.37 2 г  15 хв 
Радіалка 10.40 1 хв  10.41 2 г  19 хв 
Маринове 10.43 2 хв  10.45 2 г  22 хв 
Зарічанський 10.49 2 хв  10.51 2 г  28 хв 
Раухівка-1 10.58 2 хв  11.00 2 г  37 хв 
Вікторівка 11.07 1 хв  11.08 2 г  46 хв 
1214 Км 11.11 1 хв  11.12 2 г  50 хв 
Березівка 11.18 1 хв  11.19 2 г  57 хв 
Калаглея 11.26 1 хв  11.27 3 г  5 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 11.30 1 хв  11.31 3 г  9 хв 
Колосівка 11.39 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6404 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31