У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6404 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.21 і прибуває на станцію Колосівка о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.21
Одеса-Мала 08.26 2 хв  08.28 5 хв 
Одеса-Поїзна 08.31 1 хв  08.32 10 хв 
Одеса-Застава-2 08.37 2 хв  08.39 16 хв 
Слобідська 08.44 2 хв  08.46 23 хв 
Одеса-Пересип 08.51 1 хв  08.52 30 хв 
Депо 08.56 1 хв  08.57 35 хв 
Одеса-Сортувальна 09.00 1 хв  09.01 39 хв 
Шевченка 09.05 2 хв  09.07 44 хв 
Одеса-Східна 09.08 1 хв  09.09 47 хв 
Кулиндорове 09.15 1 хв  09.16 54 хв 
Степова 09.21 2 хв  09.23 1 г 
Перемога 09.26 1 хв  09.27 1 г  5 хв 
Учнівська 09.30 1 хв  09.31 1 г  9 хв 
Кремидівка 09.36 1 хв  09.37 1 г  15 хв 
Польове 09.41 1 хв  09.42 1 г  20 хв 
1273 Км 09.47 1 хв  09.48 1 г  26 хв 
Чорноморська 09.54 1 хв  09.55 1 г  33 хв 
1268 Км 09.58 1 хв  09.59 1 г  37 хв 
Павлинка 10.02 1 хв  10.03 1 г  41 хв 
1263 Км 10.06 1 хв  10.07 1 г  45 хв 
Буялик 10.11 1 хв  10.12 1 г  50 хв 
Кубанка 10.17 1 хв  10.18 1 г  56 хв 
1249 Км 10.21 1 хв  10.22 2 г 
Сербка 10.27 1 хв  10.28 2 г  6 хв 
1242 Км 10.33 1 хв  10.34 2 г  12 хв 
Радіалка 10.37 1 хв  10.38 2 г  16 хв 
Маринове 10.40 2 хв  10.42 2 г  19 хв 
Зарічанський 10.46 2 хв  10.48 2 г  25 хв 
Раухівка-1 10.55 2 хв  10.57 2 г  34 хв 
Вікторівка 11.04 1 хв  11.05 2 г  43 хв 
1214 Км 11.08 1 хв  11.09 2 г  47 хв 
Березівка 11.15 1 хв  11.16 2 г  54 хв 
Калаглея 11.23 1 хв  11.24 3 г  2 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 11.27 1 хв  11.28 3 г  6 хв 
Колосівка 11.36 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6404 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031