У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404-6403 Рахів — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6404-6403 сполученням Рахів - Івано-Франківськ відправляється зі станції Рахів о 14.27 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 18.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кваси, Ясіня, Вороненко, Татарів, Ямна, Дора, Любіжня, Надвірна, Цуцилів, Дачник, Дружба, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 14.27
Білин 14.39 1 хв  14.40 12 хв 
Кваси 14.50 1 хв  14.51 23 хв 
Свидовець 15.07 1 хв  15.08 40 хв 
Ясіня 15.15 1 хв  15.16 48 хв 
Лазещина 15.27 1 хв  15.28 1 г 
Вороненко 15.45 2 хв  15.47 1 г  18 хв 
Ворохта 15.57 2 хв  15.59 1 г  30 хв 
Татарів 16.09 1 хв  16.10 1 г  42 хв 
Микуличин 16.23 1 хв  16.24 1 г  56 хв 
Ямна 16.34 1 хв  16.35 2 г  7 хв 
Яремче 16.41 2 хв  16.43 2 г  14 хв 
Дора 16.48 1 хв  16.49 2 г  21 хв 
Делятин 16.56 2 хв  16.58 2 г  29 хв 
Любіжня 17.04 1 хв  17.05 2 г  37 хв 
Лойова 17.19 1 хв  17.20 2 г  52 хв 
Надвірна 17.31 2 хв  17.33 3 г  4 хв 
Тарновиця 17.43 2 хв  17.45 3 г  16 хв 
Цуцилів 17.51 1 хв  17.52 3 г  24 хв 
Тисменичани 17.56 1 хв  17.57 3 г  29 хв 
Дачник 18.03 1 хв  18.04 3 г  36 хв 
Братківці 18.09 1 хв  18.10 3 г  42 хв 
Дружба 18.15 1 хв  18.16 3 г  48 хв 
Хриплин 18.23 1 хв  18.24 3 г  56 хв 
Бистриця 18.29 1 хв  18.30 4 г  2 хв 
Івано-Франківськ 18.35 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6404-6403 Рахів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728