У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404-6403 Ворохта — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ворохта - Івано-Франківськ номер 6404-6403 відправляється зі станції Ворохта о 16.42 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 19.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404-6403 Ворохта - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Татарів, Микуличин, Ямна, Яремче, Дора, Делятин, Любіжня, Лойова, Надвірна, Тарновиця, Цуцилів, Тисменичани, Дачник, Братківці, Дружба, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

28, 30 червня 2022 р. ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 16.42
Татарів 16.53 1 хв  16.54 11 хв 
Микуличин 17.07 2 хв  17.09 25 хв 
Ямна 17.18 1 хв  17.19 36 хв 
Яремче 17.25 5 хв  17.30 43 хв 
Дора 17.35 1 хв  17.36 53 хв 
Делятин 17.43 2 хв  17.45 1 г  1 хв 
Любіжня 17.51 1 хв  17.52 1 г  9 хв 
Лойова 18.06 1 хв  18.07 1 г  24 хв 
Надвірна 18.18 2 хв  18.20 1 г  36 хв 
Тарновиця 18.30 2 хв  18.32 1 г  48 хв 
Цуцилів 18.38 1 хв  18.39 1 г  56 хв 
Тисменичани 18.43 1 хв  18.44 2 г  1 хв 
Дачник 18.50 1 хв  18.51 2 г  8 хв 
Братківці 18.56 1 хв  18.57 2 г  14 хв 
Дружба 19.02 1 хв  19.03 2 г  20 хв 
Хриплин 19.10 2 хв  19.12 2 г  28 хв 
Бистриця 19.16 1 хв  19.17 2 г  34 хв 
Івано-Франківськ 19.22 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6404-6403 Ворохта — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031