У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404-6403 Ясіня — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ясіня - Івано-Франківськ номер 6404-6403 відправляється зі станції Ясіня о 15.05 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 18.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404-6403 Ясіня - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Вороненко, Татарів, Ямна, Дора, Любіжня, Надвірна, Цуцилів, Дачник, Дружба, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясіня 15.05
Лазещина 15.19 1 хв  15.20 14 хв 
Вороненко 15.41 1 хв  15.42 36 хв 
Ворохта 15.56 3 хв  15.59 51 хв 
Татарів 16.11 1 хв  16.12 1 г  6 хв 
Микуличин 16.27 2 хв  16.29 1 г  22 хв 
Ямна 16.38 1 хв  16.39 1 г  33 хв 
Яремче 16.45 5 хв  16.50 1 г  40 хв 
Дора 16.55 1 хв  16.56 1 г  50 хв 
Делятин 17.03 2 хв  17.05 1 г  58 хв 
Любіжня 17.11 1 хв  17.12 2 г  6 хв 
Лойова 17.26 1 хв  17.27 2 г  21 хв 
Надвірна 17.41 1 хв  17.42 2 г  36 хв 
Тарновиця 17.53 1 хв  17.54 2 г  48 хв 
Цуцилів 18.01 1 хв  18.02 2 г  56 хв 
Тисменичани 18.06 1 хв  18.07 3 г  1 хв 
Дачник 18.13 1 хв  18.14 3 г  8 хв 
Братківці 18.19 1 хв  18.20 3 г  14 хв 
Дружба 18.25 1 хв  18.26 3 г  20 хв 
Хриплин 18.33 2 хв  18.35 3 г  28 хв 
Бистриця 18.39 1 хв  18.40 3 г  34 хв 
Івано-Франківськ 18.45 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6404-6403 Ясіня — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930