У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Мартинівська — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мартинівська - Одеса номер 6405 відправляється зі станції Мартинівська о 12.52 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 16.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6405 Мартинівська - Одеса пролягає по таким станціям як Миколаєве, Калаглея, Вікторівка, Маринове, Сербка, Буялик, 1268 Км, Польове, Перемога, Одеса-Східна, Одеса-Пересип, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мартинівська 12.52
Веселинове 13.09 1 хв  13.10 17 хв 
Ганнівка 13.18 1 хв  13.19 26 хв 
Миколаєве 13.29 1 хв  13.30 37 хв 
Колосівка 13.38 1 хв  13.39 46 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 13.46 1 хв  13.47 54 хв 
Калаглея 13.51 1 хв  13.52 59 хв 
Березівка 13.59 1 хв  14.00 1 г  7 хв 
1214 Км 14.06 1 хв  14.07 1 г  14 хв 
Вікторівка 14.11 1 хв  14.12 1 г  19 хв 
Раухівка-1 14.17 1 хв  14.18 1 г  25 хв 
Зарічанський 14.24 1 хв  14.25 1 г  32 хв 
Маринове 14.30 1 хв  14.31 1 г  38 хв 
Радіалка 14.35 1 хв  14.36 1 г  43 хв 
1242 Км 14.40 1 хв  14.41 1 г  48 хв 
Сербка 14.46 1 хв  14.47 1 г  54 хв 
1249 Км 14.53 1 хв  14.54 2 г  1 хв 
Кубанка 14.58 1 хв  14.59 2 г  6 хв 
Буялик 15.05 1 хв  15.06 2 г  13 хв 
1263 Км 15.11 1 хв  15.12 2 г  19 хв 
Павлинка 15.15 1 хв  15.16 2 г  23 хв 
1268 Км 15.19 1 хв  15.20 2 г  27 хв 
Чорноморська 15.24 1 хв  15.25 2 г  32 хв 
1273 Км 15.31 1 хв  15.32 2 г  39 хв 
Польове 15.37 1 хв  15.38 2 г  45 хв 
Кремидівка 15.41 1 хв  15.42 2 г  49 хв 
Учнівська 15.49 1 хв  15.50 2 г  57 хв 
Перемога 15.53 1 хв  15.54 3 г  1 хв 
Степова 15.58 1 хв  15.59 3 г  6 хв 
Кулиндорове 16.04 1 хв  16.05 3 г  12 хв 
Одеса-Східна 16.11 1 хв  16.12 3 г  19 хв 
Шевченка 16.16 1 хв  16.17 3 г  24 хв 
Одеса-Сортувальна 16.23 1 хв  16.24 3 г  31 хв 
Одеса-Пересип 16.30 1 хв  16.31 3 г  38 хв 
Слобідська 16.37 1 хв  16.38 3 г  45 хв 
Одеса-Застава-2 16.43 1 хв  16.44 3 г  51 хв 
Одеса-Поїзна 16.47 1 хв  16.48 3 г  55 хв 
Одеса-Мала 16.51 1 хв  16.52 3 г  59 хв 
Одеса-Головна 16.58 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6405 Мартинівська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930