У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Мартинівська — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мартинівська - Одеса номер 6405 відправляється зі станції Мартинівська о 12.52 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 16.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6405 Мартинівська - Одеса пролягає по таким станціям як Миколаєве, Калаглея, Вікторівка, Маринове, Сербка, Буялик, 1268 Км, Польове, Перемога, Одеса-Східна, Одеса-Пересип, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мартинівська 12.52
Веселинове 13.09 1 хв  13.10 17 хв 
Ганнівка 13.18 1 хв  13.19 26 хв 
Миколаєве 13.29 1 хв  13.30 37 хв 
Колосівка 13.38 1 хв  13.39 46 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 13.46 1 хв  13.47 54 хв 
Калаглея 13.51 1 хв  13.52 59 хв 
Березівка 13.59 1 хв  14.00 1 г  7 хв 
1214 Км 14.06 1 хв  14.07 1 г  14 хв 
Вікторівка 14.11 1 хв  14.12 1 г  19 хв 
Раухівка-1 14.17 1 хв  14.18 1 г  25 хв 
Зарічанський 14.24 1 хв  14.25 1 г  32 хв 
Маринове 14.30 1 хв  14.31 1 г  38 хв 
Радіалка 14.35 1 хв  14.36 1 г  43 хв 
1242 Км 14.40 1 хв  14.41 1 г  48 хв 
Сербка 14.46 1 хв  14.47 1 г  54 хв 
1249 Км 14.53 1 хв  14.54 2 г  1 хв 
Кубанка 14.58 1 хв  14.59 2 г  6 хв 
Буялик 15.05 1 хв  15.06 2 г  13 хв 
1263 Км 15.11 1 хв  15.12 2 г  19 хв 
Павлинка 15.15 1 хв  15.16 2 г  23 хв 
1268 Км 15.19 1 хв  15.20 2 г  27 хв 
Чорноморська 15.24 1 хв  15.25 2 г  32 хв 
1273 Км 15.31 1 хв  15.32 2 г  39 хв 
Польове 15.37 1 хв  15.38 2 г  45 хв 
Кремидівка 15.41 1 хв  15.42 2 г  49 хв 
Учнівська 15.49 1 хв  15.50 2 г  57 хв 
Перемога 15.53 1 хв  15.54 3 г  1 хв 
Степова 15.58 1 хв  15.59 3 г  6 хв 
Кулиндорове 16.04 1 хв  16.05 3 г  12 хв 
Одеса-Східна 16.11 1 хв  16.12 3 г  19 хв 
Шевченка 16.16 1 хв  16.17 3 г  24 хв 
Одеса-Сортувальна 16.23 1 хв  16.24 3 г  31 хв 
Одеса-Пересип 16.30 1 хв  16.31 3 г  38 хв 
Слобідська 16.37 1 хв  16.38 3 г  45 хв 
Одеса-Застава-2 16.43 1 хв  16.44 3 г  51 хв 
Одеса-Поїзна 16.47 1 хв  16.48 3 г  55 хв 
Одеса-Мала 16.51 1 хв  16.52 3 г  59 хв 
Одеса-Головна 16.58 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6405 Мартинівська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31