У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6406 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6406 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 02.12 і прибуває на станцію Харків-Левада о 05.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 360 Км, Маяк, Балаклія, Жовтнева, Слобожанська, Зидьки, Аксютівка, Жихор, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

е/п6406 19-31/05 відпр.ст.Ізюм 01.19 хв (замість 02.12хв), ДР, приб. ст. Х-Левада 05.20 хв. 02,04,05/06 буде відправ. зі ст .Циганська 02:32 хв., на ділянці Ізюм- Циганська відмінено. 03, 06/06 відпр. ст.Ізюм 02.02хв. Е/п 6406 з 11 по 18 червня відпр. ст.Балаклія, на дільниці Ізюм-Балаклія відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 02.12
Пимонівка 02.17 1 хв  02.18 5 хв 
Федорівка 02.26 1 хв  02.27 14 хв 
Циганська 02.31 1 хв  02.32 19 хв 
360 Км 02.36 1 хв  02.37 24 хв 
Діброва 02.40 1 хв  02.41 28 хв 
Закомельська 02.48 1 хв  02.49 36 хв 
Бабариківська 02.54 1 хв  02.55 42 хв 
Маяк 02.58 1 хв  02.59 46 хв 
Савинці 03.03 1 хв  03.04 51 хв 
Лісова 03.08 1 хв  03.09 56 хв 
Братське Озеро 03.14 1 хв  03.15 1 г  2 хв 
Балаклія 03.22 1 хв  03.23 1 г  10 хв 
Вербівка 03.28 1 хв  03.29 1 г  16 хв 
Янківський 03.35 1 хв  03.36 1 г  23 хв 
Сезонна 03.39 1 хв  03.40 1 г  27 хв 
Жовтнева 03.44 1 хв  03.45 1 г  32 хв 
Шебелинка 03.49 1 хв  03.50 1 г  37 хв 
Андріївка 03.53 1 хв  03.54 1 г  41 хв 
Донець 03.59 1 хв  04.00 1 г  47 хв 
Слобожанська 04.03 1 хв  04.04 1 г  51 хв 
Занки 04.10 1 хв  04.11 1 г  58 хв 
Будинок Відпочинку 04.15 1 хв  04.16 2 г  3 хв 
Геніївка 04.19 1 хв  04.20 2 г  7 хв 
Зидьки 04.21 1 хв  04.22 2 г  9 хв 
Зміїв 04.28 11 хв  04.39 2 г  16 хв 
Левківка 04.44 1 хв  04.45 2 г  32 хв 
Дружний 04.48 1 хв  04.49 2 г  36 хв 
Аксютівка 04.52 1 хв  04.53 2 г  40 хв 
Звидки 04.57 1 хв  04.58 2 г  45 хв 
Борівська-Південна 05.01 1 хв  05.02 2 г  49 хв 
Васищеве 05.06 1 хв  05.07 2 г  54 хв 
Жихор 05.11 1 хв  05.12 2 г  59 хв 
Удянська 05.16 1 хв  05.17 3 г  4 хв 
Безлюдівка 05.21 1 хв  05.22 3 г  9 хв 
Передвузлова 05.28 1 хв  05.29 3 г  16 хв 
Основа 05.34 1 хв  05.35 3 г  22 хв 
Харків-Вантажний 05.39 1 хв  05.40 3 г  27 хв 
Верещаківка-Левадська 05.44 1 хв  05.45 3 г  32 хв 
Харків-Левада 05.49 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6406 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031