У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Харків — Балаклія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Балаклія номер 6407 відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.50 і прибуває на станцію Балаклія о 18.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6407 Харків - Балаклія пролягає по таким станціям як Основа, Жихор, Зміїв, Занки, Слобожанська, Шебелинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.50
Основа 16.04 1 хв  16.05 14 хв 
Жихор 16.21 1 хв  16.22 31 хв 
Зміїв 16.44 1 хв  16.45 54 хв 
Занки 17.11 2 хв  17.13 1 г  21 хв 
Слобожанська 17.19 1 хв  17.20 1 г  29 хв 
Шебелинка 17.42 1 хв  17.43 1 г  52 хв 
Балаклія 18.14 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6407 Харків-Пас. — Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31