У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Харків — Святогірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Харків - Святогірськ номер 6407 відправляється зі станції Харків-Пас. о 01.55 і прибуває на станцію Святогірськ о 05.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Жихор, Занки, Андріївка, Сезонна, Балаклія, Савинці, Закомельська, Циганська, Пимонівка, Букине.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 01.55
Новоселівка 02.01 1 хв  02.02 6 хв 
Основа 02.12 1 хв  02.13 17 хв 
Жихор 02.32 1 хв  02.33 37 хв 
Зміїв 02.52 1 хв  02.53 57 хв 
Будинок Відпочинку 03.03 1 хв  03.04 1 г  8 хв 
Занки 03.08 1 хв  03.09 1 г  13 хв 
Слобожанська 03.15 1 хв  03.16 1 г  20 хв 
Донець 03.19 1 хв  03.20 1 г  24 хв 
Андріївка 03.25 1 хв  03.26 1 г  30 хв 
Шебелинка 03.29 1 хв  03.30 1 г  34 хв 
Жовтнева 03.34 1 хв  03.35 1 г  39 хв 
Сезонна 03.39 1 хв  03.40 1 г  44 хв 
Янківський 03.43 1 хв  03.44 1 г  48 хв 
Вербівка 03.49 1 хв  03.50 1 г  54 хв 
Балаклія 03.54 1 хв  03.55 1 г  59 хв 
Братське Озеро 04.03 1 хв  04.04 2 г  8 хв 
Лісова 04.10 1 хв  04.11 2 г  15 хв 
Савинці 04.15 1 хв  04.16 2 г  20 хв 
Маяк 04.20 1 хв  04.21 2 г  25 хв 
Бабариківська 04.27 1 хв  04.28 2 г  32 хв 
Закомельська 04.33 1 хв  04.34 2 г  38 хв 
Діброва 04.41 1 хв  04.42 2 г  46 хв 
360 Км 04.46 1 хв  04.47 2 г  51 хв 
Циганська 04.52 1 хв  04.53 2 г  57 хв 
Федорівка 04.57 1 хв  04.58 3 г  2 хв 
368 Км 05.01 1 хв  05.02 3 г  6 хв 
Пимонівка 05.05 1 хв  05.06 3 г  10 хв 
Ізюм 05.12 2 хв  05.14 3 г  17 хв 
Підгірки 05.18 1 хв  05.19 3 г  23 хв 
Букине 05.29 1 хв  05.30 3 г  34 хв 
Святогірськ 05.47 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6407 Харків-Пас. — Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31