У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Колосівка — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Колосівка - Одеса номер 6407 відправляється зі станції Колосівка о 15.48 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6407 Колосівка - Одеса пролягає по таким станціям як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, 1249 Км, 1263 Км, Чорноморська, Кремидівка, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 15.48
Ім. І. С. Шеверняєва 15.55 1 хв  15.56 7 хв 
Калаглея 16.00 1 хв  16.01 12 хв 
Березівка 16.08 1 хв  16.09 20 хв 
1214 Км 16.15 1 хв  16.16 27 хв 
Вікторівка 16.20 1 хв  16.21 32 хв 
Раухівка-1 16.26 1 хв  16.27 38 хв 
Зарічанський 16.33 1 хв  16.34 45 хв 
Маринове 16.39 1 хв  16.40 51 хв 
Радіалка 16.44 1 хв  16.45 56 хв 
1242 Км 16.49 1 хв  16.50 1 г  1 хв 
Сербка 16.55 1 хв  16.56 1 г  7 хв 
1249 Км 17.02 1 хв  17.03 1 г  14 хв 
Кубанка 17.07 1 хв  17.08 1 г  19 хв 
Буялик 17.14 1 хв  17.15 1 г  26 хв 
1263 Км 17.20 1 хв  17.21 1 г  32 хв 
Павлинка 17.24 1 хв  17.25 1 г  36 хв 
1268 Км 17.28 1 хв  17.29 1 г  40 хв 
Чорноморська 17.33 1 хв  17.34 1 г  45 хв 
1273 Км 17.40 1 хв  17.41 1 г  52 хв 
Польове 17.46 1 хв  17.47 1 г  58 хв 
Кремидівка 17.50 1 хв  17.51 2 г  2 хв 
Учнівська 17.58 1 хв  17.59 2 г  10 хв 
Перемога 18.02 1 хв  18.03 2 г  14 хв 
Степова 18.07 1 хв  18.08 2 г  19 хв 
Кулиндорове 18.13 1 хв  18.14 2 г  25 хв 
Одеса-Східна 18.20 1 хв  18.21 2 г  32 хв 
Шевченка 18.25 1 хв  18.26 2 г  37 хв 
Одеса-Сортувальна 18.32 1 хв  18.33 2 г  44 хв 
Одеса-Пересип 18.39 1 хв  18.40 2 г  51 хв 
Слобідська 18.46 1 хв  18.47 2 г  58 хв 
Одеса-Застава-2 18.52 6 хв  18.58 3 г  4 хв 
Одеса-Поїзна 19.01 1 хв  19.02 3 г  13 хв 
Одеса-Мала 19.05 1 хв  19.06 3 г  17 хв 
Одеса-Головна 19.12 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6407 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28