У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6410 Балаклія — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Балаклія - Харків номер 6410 відправляється зі станції Балаклія о 04.24 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6410 Балаклія - Харків пролягає по таким станціям як Янківський, Жовтнева, Андріївка, Слобожанська, Будинок Відпочинку, Зидьки, Левківка, Аксютівка, Борівська-Південна, Жихор, Безлюдівка, Передвузлова, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 04.24
Вербівка 04.32 1 хв  04.33 8 хв 
Янківський 04.40 1 хв  04.41 16 хв 
Сезонна 04.48 1 хв  04.49 24 хв 
Жовтнева 04.56 1 хв  04.57 32 хв 
Шебелинка 05.06 1 хв  05.07 42 хв 
Андріївка 05.12 1 хв  05.13 48 хв 
Донець 05.19 1 хв  05.20 55 хв 
Слобожанська 05.26 1 хв  05.27 1 г  2 хв 
Занки 05.35 2 хв  05.37 1 г  11 хв 
Будинок Відпочинку 05.42 1 хв  05.43 1 г  18 хв 
Геніївка 05.50 1 хв  05.51 1 г  26 хв 
Зидьки 05.57 1 хв  05.58 1 г  33 хв 
Зміїв 06.06 2 хв  06.08 1 г  42 хв 
Левківка 06.13 1 хв  06.14 1 г  49 хв 
Дружний 06.17 1 хв  06.18 1 г  53 хв 
Аксютівка 06.21 1 хв  06.22 1 г  57 хв 
Звидки 06.26 1 хв  06.27 2 г  2 хв 
Борівська-Південна 06.31 1 хв  06.32 2 г  7 хв 
Васищеве 06.36 1 хв  06.37 2 г  12 хв 
Жихор 06.41 1 хв  06.42 2 г  17 хв 
Удянська 06.46 1 хв  06.47 2 г  22 хв 
Безлюдівка 06.51 1 хв  06.52 2 г  27 хв 
ЕЦ-2 06.56 1 хв  06.57 2 г  32 хв 
Передвузлова 07.00 1 хв  07.01 2 г  36 хв 
Основа 07.04 1 хв  07.05 2 г  40 хв 
Новоселівка 07.14 1 хв  07.15 2 г  50 хв 
Харків-Пас. 07.20 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6410 Балаклія — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728