У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Помічна — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6411 сполученням Помічна - Одеса-Головна відправляється зі станції Помічна о 01.04 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Людмилівка, Трикратне, Ястребинове, Ганнівка, Березівка, Зарічанський, Буялик, Чорноморська, Учнівська, Одеса-Східна, Одеса-Пересип, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 01.04
Висоцьке 01.16 1 хв  01.17 12 хв 
Олійникове 01.26 1 хв  01.27 22 хв 
Людмилівка 01.37 1 хв  01.38 33 хв 
Кавуни 01.59 1 хв  02.00 55 хв 
Південноукраїнська 02.09 1 хв  02.10 1 г  5 хв 
Трикратне 02.26 1 хв  02.27 1 г  22 хв 
Олександрівка 02.34 1 хв  02.35 1 г  30 хв 
Вознесенськ 02.46 2 хв  02.48 1 г  42 хв 
Ястребинове 02.59 2 хв  03.01 1 г  55 хв 
Мартинівська 03.11 1 хв  03.12 2 г  7 хв 
Веселинове 03.27 1 хв  03.28 2 г  23 хв 
Ганнівка 03.35 1 хв  03.36 2 г  31 хв 
Миколаєве 03.44 1 хв  03.45 2 г  40 хв 
Колосівка 03.52 9 хв  04.01 2 г  48 хв 
Березівка 04.16 1 хв  04.17 3 г  12 хв 
1214 Км 04.24 2 хв  04.26 3 г  20 хв 
Раухівка-1 04.39 1 хв  04.40 3 г  35 хв 
Зарічанський 04.46 1 хв  04.47 3 г  42 хв 
Маринове 04.52 1 хв  04.53 3 г  48 хв 
Сербка 05.02 1 хв  05.03 3 г  58 хв 
Буялик 05.16 14 хв  05.30 4 г  12 хв 
Павлинка 05.36 1 хв  05.37 4 г  32 хв 
1268 Км 05.40 1 хв  05.41 4 г  36 хв 
Чорноморська 05.44 1 хв  05.45 4 г  40 хв 
1273 Км 05.50 1 хв  05.51 4 г  46 хв 
Кремидівка 05.59 1 хв  06.00 4 г  55 хв 
Учнівська 06.03 1 хв  06.04 4 г  59 хв 
Степова 06.09 1 хв  06.10 5 г  5 хв 
Кулиндорове 06.14 1 хв  06.15 5 г  10 хв 
Одеса-Східна 06.22 1 хв  06.23 5 г  18 хв 
Шевченка 06.26 1 хв  06.27 5 г  22 хв 
Одеса-Сортувальна 06.33 1 хв  06.34 5 г  29 хв 
Одеса-Пересип 06.42 1 хв  06.43 5 г  38 хв 
Слобідська 06.50 1 хв  06.51 5 г  46 хв 
Одеса-Застава-2 06.55 2 хв  06.57 5 г  51 хв 
Одеса-Поїзна 07.02 1 хв  07.03 5 г  58 хв 
Одеса-Мала 07.06 2 хв  07.08 6 г  2 хв 
Одеса-Головна 07.14 6 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6411 Помічна — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031