У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Верхівцеве — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Верхівцеве - Кривий Ріг номер 6411 відправляється зі станції Верхівцеве о 03.24 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 05.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6411 Верхівцеве - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як Адамівське, Кудашівка, Милорадівка, Потоцьке, Девладове, 77 Км, Пичугине, Кривий Ріг-Сортувальний, 93 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Верхівцеве 03.24
Полівський 03.33 5 хв  03.38 9 хв 
Адамівське 03.46 1 хв  03.47 22 хв 
Божедарівка 03.56 1 хв  03.57 32 хв 
Кудашівка 04.08 1 хв  04.09 44 хв 
Сорокопанівка 04.17 1 хв  04.18 53 хв 
Милорадівка 04.26 1 хв  04.27 1 г  2 хв 
Благословенна 04.33 1 хв  04.34 1 г  9 хв 
Потоцьке 04.41 1 хв  04.42 1 г  17 хв 
Спокій 04.51 1 хв  04.52 1 г  27 хв 
Девладове 05.01 1 хв  05.02 1 г  37 хв 
Приворот 05.11 1 хв  05.12 1 г  47 хв 
77 Км 05.17 1 хв  05.18 1 г  53 хв 
79 Км 05.21 1 хв  05.22 1 г  57 хв 
Пичугине 05.26 1 хв  05.27 2 г  2 хв 
86 Км 05.33 1 хв  05.34 2 г  9 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 05.38 1 хв  05.39 2 г  14 хв 
91 Км 05.43 1 хв  05.44 2 г  19 хв 
93 Км 05.49 1 хв  05.50 2 г  25 хв 
Кривий Ріг-Головний 05.58 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6411 Верхівцеве — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28