У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6412 Одеса-Головна — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна відправляється зі станції Одеса-Головна о 10.33 і прибуває на станцію Помічна о 17.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Пересип, Кулиндорове, Польове, 1263 Км, 1242 Км, Вікторівка, Колосівка, Мартинівська, Олександрівка, Людмилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 10.33
Одеса-Мала 10.37 2 хв  10.39 4 хв 
Одеса-Поїзна 10.42 1 хв  10.43 9 хв 
Одеса-Застава-2 10.48 2 хв  10.50 15 хв 
Слобідська 10.55 1 хв  10.56 22 хв 
Одеса-Пересип 11.02 1 хв  11.03 29 хв 
Депо 11.07 1 хв  11.08 34 хв 
Одеса-Сортувальна 11.11 1 хв  11.12 38 хв 
Шевченка 11.17 2 хв  11.19 44 хв 
Одеса-Східна 11.23 2 хв  11.25 50 хв 
Кулиндорове 11.31 1 хв  11.32 58 хв 
Степова 11.37 2 хв  11.39 1 г  4 хв 
Перемога 11.42 1 хв  11.43 1 г  9 хв 
Учнівська 11.45 1 хв  11.46 1 г  12 хв 
Кремидівка 11.51 1 хв  11.52 1 г  18 хв 
Польове 11.55 1 хв  11.56 1 г  22 хв 
1273 Км 12.00 1 хв  12.01 1 г  27 хв 
Чорноморська 12.06 1 хв  12.07 1 г  33 хв 
1268 Км 12.09 1 хв  12.10 1 г  36 хв 
Павлинка 12.12 1 хв  12.13 1 г  39 хв 
1263 Км 12.17 1 хв  12.18 1 г  44 хв 
Буялик 12.22 1 хв  12.23 1 г  49 хв 
Кубанка 12.29 1 хв  12.30 1 г  56 хв 
1249 Км 12.34 1 хв  12.35 2 г  1 хв 
Сербка 12.39 1 хв  12.40 2 г  6 хв 
1242 Км 12.45 1 хв  12.46 2 г  12 хв 
Радіалка 12.51 1 хв  12.52 2 г  18 хв 
Маринове 12.55 1 хв  12.56 2 г  22 хв 
Зарічанський 13.01 1 хв  13.02 2 г  28 хв 
Раухівка-1 13.09 1 хв  13.10 2 г  36 хв 
Вікторівка 13.17 1 хв  13.18 2 г  44 хв 
1214 Км 13.22 1 хв  13.23 2 г  49 хв 
Березівка 13.28 1 хв  13.29 2 г  55 хв 
Калаглея 13.36 1 хв  13.37 3 г  3 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 13.40 1 хв  13.41 3 г  7 хв 
Колосівка 13.48 27 хв  14.15 3 г  15 хв 
Миколаєве 14.23 1 хв  14.24 3 г  50 хв 
Ганнівка 14.33 1 хв  14.34 4 г 
Веселинове 14.46 1 хв  14.47 4 г  13 хв 
Мостове 15.01 1 хв  15.02 4 г  28 хв 
Мартинівська 15.09 1 хв  15.10 4 г  36 хв 
Пост 1154 Км 15.15 1 хв  15.16 4 г  42 хв 
Ястребинове 15.23 1 хв  15.24 4 г  50 хв 
Пост 1141 Км 15.30 1 хв  15.31 4 г  57 хв 
Вознесенськ 15.41 2 хв  15.43 5 г  8 хв 
Олександрівка 15.53 1 хв  15.54 5 г  20 хв 
Трикратне 16.04 1 хв  16.05 5 г  31 хв 
Південноукраїнська 16.22 1 хв  16.23 5 г  49 хв 
Кавуни 16.38 1 хв  16.39 6 г  5 хв 
1090 Км 16.46 1 хв  16.47 6 г  13 хв 
Людмилівка 17.01 1 хв  17.02 6 г  28 хв 
Олійникове 17.12 1 хв  17.13 6 г  39 хв 
Висоцьке 17.21 1 хв  17.22 6 г  48 хв 
Помічна 17.35 7 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6412 Одеса-Головна — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031