У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6413 Житомир — Новоград-Волинський-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6413 сполученням Житомир - Новоград-Волинський-1 відправляється зі станції Житомир о 17.40 і прибуває на станцію Новоград-Волинський-1 о 20.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Старт, Нова Вигода, Колодіївка, Бабичівський, Стрибіж, Великий Луг, Тетірка, Барвинівка, Гульськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 17.40
Крошня 17.46 1 хв  17.47 6 хв 
Старт 17.51 2 хв  17.53 11 хв 
Богунський 17.58 1 хв  17.59 18 хв 
Нова Вигода 18.07 1 хв  18.08 27 хв 
Дубовець 18.17 2 хв  18.19 37 хв 
Колодіївка 18.28 1 хв  18.29 48 хв 
Юлянівка 18.33 1 хв  18.34 53 хв 
Бабичівський 18.38 1 хв  18.39 58 хв 
Неборівка 18.47 1 хв  18.48 1 г  7 хв 
Стрибіж 18.51 1 хв  18.52 1 г  11 хв 
Курне 18.57 2 хв  18.59 1 г  17 хв 
Великий Луг 19.08 1 хв  19.09 1 г  28 хв 
Ходорівка 19.16 1 хв  19.17 1 г  36 хв 
Тетірка 19.21 1 хв  19.22 1 г  41 хв 
Лебедівка 19.28 1 хв  19.29 1 г  48 хв 
Барвинівка 19.35 1 хв  19.36 1 г  55 хв 
Новоград-Волинський 2 19.42 1 хв  19.43 2 г  2 хв 
Гульськ 19.50 1 хв  19.51 2 г  10 хв 
Смолка 19.57 1 хв  19.58 2 г  17 хв 
Новоград-Волинський-1 20.11 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6413 Житомир — Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031