У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6413 Житомир — Новоград-Волинський-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6413 сполученням Житомир - Новоград-Волинський-1 відправляється зі станції Житомир о 17.40 і прибуває на станцію Новоград-Волинський-1 о 20.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Старт, Нова Вигода, Колодіївка, Бабичівський, Стрибіж, Великий Луг, Тетірка, Барвинівка, Гульськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 17.40
Крошня 17.46 1 хв  17.47 6 хв 
Старт 17.51 2 хв  17.53 11 хв 
Богунський 17.58 1 хв  17.59 18 хв 
Нова Вигода 18.07 1 хв  18.08 27 хв 
Дубовець 18.17 2 хв  18.19 37 хв 
Колодіївка 18.28 1 хв  18.29 48 хв 
Юлянівка 18.33 1 хв  18.34 53 хв 
Бабичівський 18.38 1 хв  18.39 58 хв 
Неборівка 18.47 1 хв  18.48 1 г  7 хв 
Стрибіж 18.51 1 хв  18.52 1 г  11 хв 
Курне 18.57 2 хв  18.59 1 г  17 хв 
Великий Луг 19.08 1 хв  19.09 1 г  28 хв 
Ходорівка 19.16 1 хв  19.17 1 г  36 хв 
Тетірка 19.20 1 хв  19.21 1 г  40 хв 
Лебедівка 19.28 1 хв  19.29 1 г  48 хв 
Барвинівка 19.33 1 хв  19.34 1 г  53 хв 
Новоград-Волинський 2 19.38 1 хв  19.39 1 г  58 хв 
Гульськ 19.45 1 хв  19.46 2 г  5 хв 
Смолка 19.52 1 хв  19.53 2 г  12 хв 
Новоград-Волинський-1 20.07 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6413 Житомир — Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031