У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Новоград-Волинський — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Новоград-Волинський - Житомир номер 6414 відправляється зі станції Новоград-Волинський-1 о 18.27 і прибуває на станцію Житомир о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6414 Новоград-Волинський - Житомир пролягає по таким станціям як Гульськ, Барвинівка, Тетірка, Великий Луг, Стрибіж, Бабичівський, Колодіївка, Нова Вигода, Старт.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоград-Волинський-1 18.27
Смолка 18.39 2 хв  18.41 12 хв 
Гульськ 18.47 1 хв  18.48 20 хв 
Новоград-Волинський 2 18.55 1 хв  18.56 28 хв 
Барвинівка 19.02 1 хв  19.03 35 хв 
Лебедівка 19.09 1 хв  19.10 42 хв 
Тетірка 19.16 1 хв  19.17 49 хв 
Ходорівка 19.21 1 хв  19.22 54 хв 
Великий Луг 19.30 1 хв  19.31 1 г  3 хв 
Курне 19.39 2 хв  19.41 1 г  12 хв 
Стрибіж 19.47 1 хв  19.48 1 г  20 хв 
Неборівка 19.51 1 хв  19.52 1 г  24 хв 
Бабичівський 20.00 1 хв  20.01 1 г  33 хв 
Юлянівка 20.05 1 хв  20.06 1 г  38 хв 
Колодіївка 20.10 1 хв  20.11 1 г  43 хв 
Дубовець 20.19 2 хв  20.21 1 г  52 хв 
Нова Вигода 20.30 1 хв  20.31 2 г  3 хв 
Богунський 20.37 1 хв  20.38 2 г  10 хв 
Старт 20.44 1 хв  20.45 2 г  17 хв 
Крошня 20.50 1 хв  20.51 2 г  23 хв 
Житомир 20.58 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6414 Новоград-Волинський-1 — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28