У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Новоград-Волинський-1 — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Новоград-Волинський-1 - Житомир відправляється зі станції Новоград-Волинський-1 о 18.31 і прибуває на станцію Житомир о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гульськ, Барвинівка, Тетірка, Великий Луг, Стрибіж, Бабичівський, Колодіївка, Нова Вигода, Старт.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2021-03-02 по 2021-03-09: Приміські поїзди по Коростенській дирекції залізничних перевезень будуть прямувати: 7 березня 2021 року по варіанту «субота», 8 березня 2021 року по варіанту «неділя».

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоград-Волинський-1 18.31
Смолка 18.44 1 хв  18.45 13 хв 
Гульськ 18.50 1 хв  18.51 19 хв 
Новоград-Волинський 2 18.57 1 хв  18.58 26 хв 
Барвинівка 19.03 1 хв  19.04 32 хв 
Лебедівка 19.09 1 хв  19.10 38 хв 
Тетірка 19.16 1 хв  19.17 45 хв 
Ходорівка 19.21 1 хв  19.22 50 хв 
Великий Луг 19.30 1 хв  19.31 59 хв 
Курне 19.39 2 хв  19.41 1 г  8 хв 
Стрибіж 19.47 1 хв  19.48 1 г  16 хв 
Неборівка 19.51 1 хв  19.52 1 г  20 хв 
Бабичівський 20.00 1 хв  20.01 1 г  29 хв 
Юлянівка 20.05 1 хв  20.06 1 г  34 хв 
Колодіївка 20.10 1 хв  20.11 1 г  39 хв 
Дубовець 20.19 2 хв  20.21 1 г  48 хв 
Нова Вигода 20.30 1 хв  20.31 1 г  59 хв 
Богунський 20.37 1 хв  20.38 2 г  6 хв 
Старт 20.44 1 хв  20.45 2 г  13 хв 
Крошня 20.50 1 хв  20.51 2 г  19 хв 
Житомир 20.58 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6414 Новоград-Волинський-1 — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930