У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Новоград-Волинський-1 — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Новоград-Волинський-1 - Житомир відправляється зі станції Новоград-Волинський-1 о 18.31 і прибуває на станцію Житомир о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гульськ, Барвинівка, Тетірка, Великий Луг, Стрибіж, Бабичівський, Колодіївка, Нова Вигода, Старт.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоград-Волинський-1 18.31
Смолка 18.44 1 хв  18.45 13 хв 
Гульськ 18.50 1 хв  18.51 19 хв 
Новоград-Волинський 2 18.57 1 хв  18.58 26 хв 
Барвинівка 19.03 1 хв  19.04 32 хв 
Лебедівка 19.09 1 хв  19.10 38 хв 
Тетірка 19.16 1 хв  19.17 45 хв 
Ходорівка 19.21 1 хв  19.22 50 хв 
Великий Луг 19.30 1 хв  19.31 59 хв 
Курне 19.39 2 хв  19.41 1 г  8 хв 
Стрибіж 19.47 1 хв  19.48 1 г  16 хв 
Неборівка 19.51 1 хв  19.52 1 г  20 хв 
Бабичівський 20.00 1 хв  20.01 1 г  29 хв 
Юлянівка 20.05 1 хв  20.06 1 г  34 хв 
Колодіївка 20.10 1 хв  20.11 1 г  39 хв 
Дубовець 20.19 2 хв  20.21 1 г  48 хв 
Нова Вигода 20.30 1 хв  20.31 1 г  59 хв 
Богунський 20.37 1 хв  20.38 2 г  6 хв 
Старт 20.44 1 хв  20.45 2 г  13 хв 
Крошня 20.50 1 хв  20.51 2 г  19 хв 
Житомир 20.58 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6414 Новоград-Волинський-1 — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031