У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Новоград-Волинський-1 — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Новоград-Волинський-1 - Житомир відправляється зі станції Новоград-Волинський-1 о 18.27 і прибуває на станцію Житомир о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гульськ, Барвинівка, Тетірка, Великий Луг, Стрибіж, Бабичівський, Колодіївка, Нова Вигода, Старт.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоград-Волинський-1 18.27
Смолка 18.39 2 хв  18.41 12 хв 
Гульськ 18.47 1 хв  18.48 20 хв 
Новоград-Волинський 2 18.55 1 хв  18.56 28 хв 
Барвинівка 19.02 1 хв  19.03 35 хв 
Лебедівка 19.09 1 хв  19.10 42 хв 
Тетірка 19.16 1 хв  19.17 49 хв 
Ходорівка 19.21 1 хв  19.22 54 хв 
Великий Луг 19.30 1 хв  19.31 1 г  3 хв 
Курне 19.39 2 хв  19.41 1 г  12 хв 
Стрибіж 19.47 1 хв  19.48 1 г  20 хв 
Неборівка 19.51 1 хв  19.52 1 г  24 хв 
Бабичівський 20.00 1 хв  20.01 1 г  33 хв 
Юлянівка 20.05 1 хв  20.06 1 г  38 хв 
Колодіївка 20.10 1 хв  20.11 1 г  43 хв 
Дубовець 20.19 2 хв  20.21 1 г  52 хв 
Нова Вигода 20.30 1 хв  20.31 2 г  3 хв 
Богунський 20.37 1 хв  20.38 2 г  10 хв 
Старт 20.44 1 хв  20.45 2 г  17 хв 
Крошня 20.50 1 хв  20.51 2 г  23 хв 
Житомир 20.58 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6414 Новоград-Волинський-1 — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031