У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Новоград-Волинський-1 — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Новоград-Волинський-1 - Житомир відправляється зі станції Новоград-Волинський-1 о 18.27 і прибуває на станцію Житомир о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Гульськ, Барвинівка, Тетірка, Великий Луг, Стрибіж, Бабичівський, Колодіївка, Нова Вигода, Старт.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоград-Волинський-1 18.27
Смолка 18.39 2 хв  18.41 12 хв 
Гульськ 18.47 1 хв  18.48 20 хв 
Новоград-Волинський 2 18.55 1 хв  18.56 28 хв 
Барвинівка 19.02 1 хв  19.03 35 хв 
Лебедівка 19.09 1 хв  19.10 42 хв 
Тетірка 19.16 1 хв  19.17 49 хв 
Ходорівка 19.21 1 хв  19.22 54 хв 
Великий Луг 19.30 1 хв  19.31 1 г  3 хв 
Курне 19.39 2 хв  19.41 1 г  12 хв 
Стрибіж 19.47 1 хв  19.48 1 г  20 хв 
Неборівка 19.51 1 хв  19.52 1 г  24 хв 
Бабичівський 20.00 1 хв  20.01 1 г  33 хв 
Юлянівка 20.05 1 хв  20.06 1 г  38 хв 
Колодіївка 20.10 1 хв  20.11 1 г  43 хв 
Дубовець 20.19 2 хв  20.21 1 г  52 хв 
Нова Вигода 20.30 1 хв  20.31 2 г  3 хв 
Богунський 20.37 1 хв  20.38 2 г  10 хв 
Старт 20.44 1 хв  20.45 2 г  17 хв 
Крошня 20.50 1 хв  20.51 2 г  23 хв 
Житомир 20.58 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6414 Новоград-Волинський-1 — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031