У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6415 Верхівцеве — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Верхівцеве - Кривий Ріг номер 6415 відправляється зі станції Верхівцеве о 09.38 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 12.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6415 Верхівцеве - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як Адамівське, Кудашівка, Милорадівка, Потоцьке, Девладове, 77 Км, Пичугине, Кривий Ріг-Сортувальний, 93 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Верхівцеве – Кривий Ріг-Головний складає 41.99 гривень. Відстань між станціями – 96.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд № 6415 (Верхівцеве – Кривий Ріг-Головний) у добу 25, 26 травня 2024 року відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Верхівцеве 09.38
Полівський 09.48 1 хв  09.49 10 хв 
Адамівське 09.59 1 хв  10.00 21 хв 
Божедарівка 10.10 1 хв  10.11 32 хв 
Кудашівка 10.23 1 хв  10.24 45 хв 
Сорокопанівка 10.34 1 хв  10.35 56 хв 
Милорадівка 10.43 10 хв  10.53 1 г  5 хв 
Благословенна 11.01 1 хв  11.02 1 г  23 хв 
Потоцьке 11.13 1 хв  11.14 1 г  35 хв 
Спокій 11.24 1 хв  11.25 1 г  46 хв 
Девладове 11.36 17 хв  11.53 1 г  58 хв 
Приворот 12.02 1 хв  12.03 2 г  24 хв 
77 Км 12.08 1 хв  12.09 2 г  30 хв 
79 Км 12.13 1 хв  12.14 2 г  35 хв 
Пичугине 12.20 1 хв  12.21 2 г  42 хв 
86 Км 12.26 1 хв  12.27 2 г  48 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 12.34 1 хв  12.35 2 г  56 хв 
91 Км 12.37 1 хв  12.38 2 г  59 хв 
93 Км 12.42 1 хв  12.43 3 г  4 хв 
Кривий Ріг-Головний 12.49 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6415 Верхівцеве — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930