У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6418 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6418 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 06.42 і прибуває на станцію Харків-Левада о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, Передвузлова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 06.42
Пимонівка 06.47 1 хв  06.48 5 хв 
368 Км 06.52 1 хв  06.53 10 хв 
Федорівка 06.56 1 хв  06.57 14 хв 
Циганська 07.01 1 хв  07.02 19 хв 
360 Км 07.06 1 хв  07.07 24 хв 
Діброва 07.11 1 хв  07.12 29 хв 
Закомельська 07.18 1 хв  07.19 36 хв 
Бабариківська 07.25 1 хв  07.26 43 хв 
Маяк 07.31 1 хв  07.32 49 хв 
Савинці 07.36 1 хв  07.37 54 хв 
Лісова 07.41 1 хв  07.42 59 хв 
Братське Озеро 07.47 1 хв  07.48 1 г  5 хв 
Балаклія 07.55 2 хв  07.57 1 г  13 хв 
Вербівка 08.02 1 хв  08.03 1 г  20 хв 
Янківський 08.07 1 хв  08.08 1 г  25 хв 
Сезонна 08.11 1 хв  08.12 1 г  29 хв 
Високий 08.16 1 хв  08.17 1 г  34 хв 
Шебелинка 08.22 1 хв  08.23 1 г  40 хв 
Андріївка 08.26 1 хв  08.27 1 г  44 хв 
Донець 08.32 1 хв  08.33 1 г  50 хв 
Слобожанська 08.36 1 хв  08.37 1 г  54 хв 
Занки 08.43 2 хв  08.45 2 г  1 хв 
Будинок Відпочинку 08.49 1 хв  08.50 2 г  7 хв 
Геніївка 08.54 1 хв  08.55 2 г  12 хв 
Зидьки 08.58 1 хв  08.59 2 г  16 хв 
Зміїв 09.05 1 хв  09.06 2 г  23 хв 
Левківка 09.11 1 хв  09.12 2 г  29 хв 
Дружний 09.15 1 хв  09.16 2 г  33 хв 
Аксютівка 09.19 1 хв  09.20 2 г  37 хв 
Звидки 09.25 1 хв  09.26 2 г  43 хв 
Борівська-Південна 09.29 1 хв  09.30 2 г  47 хв 
Васищеве 09.34 1 хв  09.35 2 г  52 хв 
Жихор 09.39 1 хв  09.40 2 г  57 хв 
Удянська 09.44 1 хв  09.45 3 г  2 хв 
Безлюдівка 09.49 1 хв  09.50 3 г  7 хв 
Передвузлова 09.56 1 хв  09.57 3 г  14 хв 
Основа 10.03 1 хв  10.04 3 г  21 хв 
Харків-Вантажний 10.09 1 хв  10.10 3 г  27 хв 
Верещаківка-Левадська 10.13 1 хв  10.14 3 г  31 хв 
Харків-Левада 10.20 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6418 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031