У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6418 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6418 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 06.42 і прибуває на станцію Харків-Левада о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, Передвузлова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

06,07.10 №6418 курсує зміненим розкладом Ізюм 06.40(замість 06.42),Савинці 07.34-07.35,Балаклія 07.53-07.55,Шебелинка 08.31- 08.32,Слобожанська 08.45-08.46,Занки 08.52-08.54,Зміїв 09.14-09.15, Жихор 09.48-09.49,Основа 10.12-10.13,Харків Левада 10.29

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 06.42
Пимонівка 06.47 1 хв  06.48 5 хв 
368 Км 06.52 1 хв  06.53 10 хв 
Федорівка 06.56 1 хв  06.57 14 хв 
Циганська 07.01 1 хв  07.02 19 хв 
360 Км 07.06 1 хв  07.07 24 хв 
Діброва 07.11 1 хв  07.12 29 хв 
Закомельська 07.18 1 хв  07.19 36 хв 
Бабариківська 07.25 1 хв  07.26 43 хв 
Маяк 07.31 1 хв  07.32 49 хв 
Савинці 07.36 1 хв  07.37 54 хв 
Лісова 07.41 1 хв  07.42 59 хв 
Братське Озеро 07.47 1 хв  07.48 1 г  5 хв 
Балаклія 07.55 2 хв  07.57 1 г  13 хв 
Вербівка 08.02 1 хв  08.03 1 г  20 хв 
Янківський 08.07 1 хв  08.08 1 г  25 хв 
Сезонна 08.11 1 хв  08.12 1 г  29 хв 
Високий 08.16 1 хв  08.17 1 г  34 хв 
Шебелинка 08.22 1 хв  08.23 1 г  40 хв 
Андріївка 08.26 1 хв  08.27 1 г  44 хв 
Донець 08.32 1 хв  08.33 1 г  50 хв 
Слобожанська 08.36 1 хв  08.37 1 г  54 хв 
Занки 08.43 2 хв  08.45 2 г  1 хв 
Будинок Відпочинку 08.49 1 хв  08.50 2 г  7 хв 
Геніївка 08.54 1 хв  08.55 2 г  12 хв 
Зидьки 08.58 1 хв  08.59 2 г  16 хв 
Зміїв 09.05 1 хв  09.06 2 г  23 хв 
Левківка 09.11 1 хв  09.12 2 г  29 хв 
Дружний 09.15 1 хв  09.16 2 г  33 хв 
Аксютівка 09.19 1 хв  09.20 2 г  37 хв 
Звидки 09.25 1 хв  09.26 2 г  43 хв 
Борівська-Південна 09.29 1 хв  09.30 2 г  47 хв 
Васищеве 09.34 1 хв  09.35 2 г  52 хв 
Жихор 09.39 1 хв  09.40 2 г  57 хв 
Удянська 09.44 1 хв  09.45 3 г  2 хв 
Безлюдівка 09.49 1 хв  09.50 3 г  7 хв 
Передвузлова 09.56 1 хв  09.57 3 г  14 хв 
Основа 10.03 1 хв  10.04 3 г  21 хв 
Харків-Вантажний 10.09 1 хв  10.10 3 г  27 хв 
Верещаківка-Левадська 10.13 1 хв  10.14 3 г  31 хв 
Харків-Левада 10.20 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6418 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930