У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6418 Святогірськ — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святогірськ - Харків номер 6418 відправляється зі станції Святогірськ о 06.23 і прибуває на станцію Харків-Левада о 10.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пимонівка, 360 Км, Маяк, Балаклія, Жовтнева, Слобожанська, Зидьки, Аксютівка, Жихор, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святогірськ 06.23
Букине 06.42 2 хв  06.44 19 хв 
Підгірки 06.53 1 хв  06.54 30 хв 
Ізюм 06.58 2 хв  07.00 35 хв 
Пимонівка 07.05 1 хв  07.06 42 хв 
368 Км 07.10 1 хв  07.11 47 хв 
Федорівка 07.14 1 хв  07.15 51 хв 
Циганська 07.19 1 хв  07.20 56 хв 
360 Км 07.24 1 хв  07.25 1 г  1 хв 
Діброва 07.29 1 хв  07.30 1 г  6 хв 
Закомельська 07.36 1 хв  07.37 1 г  13 хв 
Бабариківська 07.43 1 хв  07.44 1 г  20 хв 
Маяк 07.49 1 хв  07.50 1 г  26 хв 
Савинці 07.54 1 хв  07.55 1 г  31 хв 
Лісова 07.59 1 хв  08.00 1 г  36 хв 
Братське Озеро 08.05 1 хв  08.06 1 г  42 хв 
Балаклія 08.13 2 хв  08.15 1 г  50 хв 
Вербівка 08.20 1 хв  08.21 1 г  57 хв 
Янківський 08.25 1 хв  08.26 2 г  2 хв 
Сезонна 08.29 1 хв  08.30 2 г  6 хв 
Жовтнева 08.34 1 хв  08.35 2 г  11 хв 
Шебелинка 08.40 1 хв  08.41 2 г  17 хв 
Андріївка 08.44 1 хв  08.45 2 г  21 хв 
Донець 08.50 1 хв  08.51 2 г  27 хв 
Слобожанська 08.54 1 хв  08.55 2 г  31 хв 
Занки 09.01 2 хв  09.03 2 г  38 хв 
Будинок Відпочинку 09.07 1 хв  09.08 2 г  44 хв 
Геніївка 09.12 1 хв  09.13 2 г  49 хв 
Зидьки 09.16 1 хв  09.17 2 г  53 хв 
Зміїв 09.23 1 хв  09.24 3 г 
Левківка 09.29 1 хв  09.30 3 г  6 хв 
Дружний 09.33 1 хв  09.34 3 г  10 хв 
Аксютівка 09.37 1 хв  09.38 3 г  14 хв 
Звидки 09.43 1 хв  09.44 3 г  20 хв 
Борівська-Південна 09.47 1 хв  09.48 3 г  24 хв 
Васищеве 09.52 1 хв  09.53 3 г  29 хв 
Жихор 09.57 1 хв  09.58 3 г  34 хв 
Удянська 10.02 1 хв  10.03 3 г  39 хв 
Безлюдівка 10.07 1 хв  10.08 3 г  44 хв 
Передвузлова 10.14 1 хв  10.15 3 г  51 хв 
Основа 10.20 1 хв  10.21 3 г  57 хв 
Харків-Вантажний 10.26 1 хв  10.27 4 г  3 хв 
Верещаківка-Левадська 10.30 1 хв  10.31 4 г  7 хв 
Харків-Левада 10.37 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6418 Святогірськ — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31