У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6419 Харків — Балаклія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Балаклія номер 6419 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.57 і прибуває на станцію Балаклія о 11.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6419 Харків - Балаклія пролягає по таким станціям як Основа, ЕЦ-2, Удянська, Васищеве, Звидки, Дружний, Зміїв, Геніївка, Занки, Донець, Шебелинка, Сезонна, Вербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.57
Новоселівка 09.02 1 хв  09.03 5 хв 
Основа 09.12 1 хв  09.13 15 хв 
Передвузлова 09.18 1 хв  09.19 21 хв 
ЕЦ-2 09.21 2 хв  09.23 24 хв 
Безлюдівка 09.28 1 хв  09.29 31 хв 
Удянська 09.33 1 хв  09.34 36 хв 
Жихор 09.37 2 хв  09.39 40 хв 
Васищеве 09.43 1 хв  09.44 46 хв 
Борівська-Південна 09.48 1 хв  09.49 51 хв 
Звидки 09.51 1 хв  09.52 54 хв 
Аксютівка 09.58 1 хв  09.59 1 г  1 хв 
Дружний 10.01 1 хв  10.02 1 г  4 хв 
Левківка 10.05 1 хв  10.06 1 г  8 хв 
Зміїв 10.12 2 хв  10.14 1 г  15 хв 
Зидьки 10.21 1 хв  10.22 1 г  24 хв 
Геніївка 10.27 1 хв  10.28 1 г  30 хв 
Будинок Відпочинку 10.34 1 хв  10.35 1 г  37 хв 
Занки 10.42 2 хв  10.44 1 г  45 хв 
Слобожанська 10.50 1 хв  10.51 1 г  53 хв 
Донець 10.57 1 хв  10.58 2 г 
Андріївка 11.04 1 хв  11.05 2 г  7 хв 
Шебелинка 11.12 2 хв  11.14 2 г  15 хв 
Жовтнева 11.23 1 хв  11.24 2 г  26 хв 
Сезонна 11.32 1 хв  11.33 2 г  35 хв 
Янківський 11.42 1 хв  11.43 2 г  45 хв 
Вербівка 11.51 1 хв  11.52 2 г  54 хв 
Балаклія 11.58 3 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6419 Харків-Пас. — Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031