У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6419 Харків — Геніївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Геніївка номер 6419 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.57 і прибуває на станцію Геніївка о 10.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6419 Харків - Геніївка пролягає по таким станціям як Новоселівка, Основа, Передвузлова, ЕЦ-2, Безлюдівка, Удянська, Жихор, Васищеве, Борівська-Південна, Звидки, Аксютівка, Дружний, Левківка, Зміїв, Зидьки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.57
Новоселівка 09.02 1 хв  09.03 5 хв 
Основа 09.12 1 хв  09.13 15 хв 
Передвузлова 09.18 1 хв  09.19 21 хв 
ЕЦ-2 09.21 2 хв  09.23 24 хв 
Безлюдівка 09.28 1 хв  09.29 31 хв 
Удянська 09.33 1 хв  09.34 36 хв 
Жихор 09.37 2 хв  09.39 40 хв 
Васищеве 09.43 1 хв  09.44 46 хв 
Борівська-Південна 09.48 1 хв  09.49 51 хв 
Звидки 09.51 1 хв  09.52 54 хв 
Аксютівка 09.58 1 хв  09.59 1 г  1 хв 
Дружний 10.01 1 хв  10.02 1 г  4 хв 
Левківка 10.05 1 хв  10.06 1 г  8 хв 
Зміїв 10.12 1 хв  10.13 1 г  15 хв 
Зидьки 10.18 1 хв  10.19 1 г  21 хв 
Геніївка 10.22 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6419 Харків-Пас. — Геніївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031