У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6419 Харків — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Ізюм номер 6419 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.48 і прибуває на станцію Ізюм о 12.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6419 Харків - Ізюм пролягає по таким станціям як ЕЦ-2, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.48
Новоселівка 08.53 1 хв  08.54 5 хв 
Основа 09.03 1 хв  09.04 15 хв 
Передвузлова 09.09 1 хв  09.10 21 хв 
ЕЦ-2 09.12 1 хв  09.13 24 хв 
Безлюдівка 09.17 1 хв  09.18 29 хв 
Удянська 09.22 1 хв  09.23 34 хв 
Жихор 09.26 1 хв  09.27 38 хв 
Васищеве 09.31 1 хв  09.32 43 хв 
Борівська-Південна 09.36 1 хв  09.37 48 хв 
Звидки 09.39 1 хв  09.40 51 хв 
Аксютівка 09.44 1 хв  09.45 56 хв 
Дружний 09.47 1 хв  09.48 59 хв 
Левківка 09.51 1 хв  09.52 1 г  3 хв 
Зміїв 09.56 1 хв  09.57 1 г  8 хв 
Зидьки 10.02 1 хв  10.03 1 г  14 хв 
Геніївка 10.06 1 хв  10.07 1 г  18 хв 
Будинок Відпочинку 10.11 1 хв  10.12 1 г  23 хв 
Занки 10.16 10 хв  10.26 1 г  28 хв 
Слобожанська 10.33 1 хв  10.34 1 г  45 хв 
Донець 10.38 1 хв  10.39 1 г  50 хв 
Андріївка 10.45 1 хв  10.46 1 г  57 хв 
Шебелинка 10.49 1 хв  10.50 2 г  1 хв 
Жовтнева 10.53 1 хв  10.54 2 г  5 хв 
Сезонна 10.57 1 хв  10.58 2 г  9 хв 
Янківський 11.01 1 хв  11.02 2 г  13 хв 
Вербівка 11.07 1 хв  11.08 2 г  19 хв 
Балаклія 11.14 1 хв  11.15 2 г  26 хв 
Братське Озеро 11.23 1 хв  11.24 2 г  35 хв 
Лісова 11.30 1 хв  11.31 2 г  42 хв 
Савинці 11.35 2 хв  11.37 2 г  47 хв 
Маяк 11.43 1 хв  11.44 2 г  55 хв 
Бабариківська 11.48 1 хв  11.49 3 г 
Закомельська 11.54 1 хв  11.55 3 г  6 хв 
Діброва 12.02 1 хв  12.03 3 г  14 хв 
360 Км 12.07 1 хв  12.08 3 г  19 хв 
Циганська 12.13 10 хв  12.23 3 г  25 хв 
Федорівка 12.27 1 хв  12.28 3 г  39 хв 
368 Км 12.31 1 хв  12.32 3 г  43 хв 
Пимонівка 12.35 1 хв  12.36 3 г  47 хв 
Ізюм 12.42 3 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6419 Харків-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28