У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6419 Харків-Пас. — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6419 сполученням Харків-Пас. - Ізюм відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.48 і прибуває на станцію Ізюм о 12.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як ЕЦ-2, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.48
Новоселівка 08.53 1 хв  08.54 5 хв 
Основа 09.03 1 хв  09.04 15 хв 
Передвузлова 09.09 1 хв  09.10 21 хв 
ЕЦ-2 09.12 1 хв  09.13 24 хв 
Безлюдівка 09.17 1 хв  09.18 29 хв 
Удянська 09.22 1 хв  09.23 34 хв 
Жихор 09.26 1 хв  09.27 38 хв 
Васищеве 09.31 1 хв  09.32 43 хв 
Борівська-Південна 09.36 1 хв  09.37 48 хв 
Звидки 09.39 1 хв  09.40 51 хв 
Аксютівка 09.44 1 хв  09.45 56 хв 
Дружний 09.47 1 хв  09.48 59 хв 
Левківка 09.51 1 хв  09.52 1 г  3 хв 
Зміїв 09.56 1 хв  09.57 1 г  8 хв 
Зидьки 10.02 1 хв  10.03 1 г  14 хв 
Геніївка 10.06 1 хв  10.07 1 г  18 хв 
Будинок Відпочинку 10.11 1 хв  10.12 1 г  23 хв 
Занки 10.16 10 хв  10.26 1 г  28 хв 
Слобожанська 10.33 1 хв  10.34 1 г  45 хв 
Донець 10.38 1 хв  10.39 1 г  50 хв 
Андріївка 10.45 1 хв  10.46 1 г  57 хв 
Шебелинка 10.49 1 хв  10.50 2 г  1 хв 
Жовтнева 10.53 1 хв  10.54 2 г  5 хв 
Сезонна 10.57 1 хв  10.58 2 г  9 хв 
Янківський 11.01 1 хв  11.02 2 г  13 хв 
Вербівка 11.07 1 хв  11.08 2 г  19 хв 
Балаклія 11.14 1 хв  11.15 2 г  26 хв 
Братське Озеро 11.23 1 хв  11.24 2 г  35 хв 
Лісова 11.30 1 хв  11.31 2 г  42 хв 
Савинці 11.35 2 хв  11.37 2 г  47 хв 
Маяк 11.43 1 хв  11.44 2 г  55 хв 
Бабариківська 11.48 1 хв  11.49 3 г 
Закомельська 11.54 1 хв  11.55 3 г  6 хв 
Діброва 12.02 1 хв  12.03 3 г  14 хв 
360 Км 12.07 1 хв  12.08 3 г  19 хв 
Циганська 12.13 1 хв  12.14 3 г  25 хв 
Федорівка 12.18 1 хв  12.19 3 г  30 хв 
Пимонівка 12.26 1 хв  12.27 3 г  38 хв 
Ізюм 12.33 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6419 Харків-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728