У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6421 Христинівка — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Христинівка - Вапнярка номер 6421 відправляється зі станції Христинівка о 08.15 і прибуває на станцію Вапнярка о 11.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6421 Христинівка - Вапнярка пролягає по таким станціям як Козачий Хутір, Івангород, Розкошівка, Кублич, Зятківці, Ладижинські Хутори, Губник, 48 Км, Ладижин, Улянівка, Демківка, Кирнасівка, Красногірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 04.04.2022 поїзд №6421/6424 сполученням Христинівка - Вапнярка курсує по непарних числах

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Христинівка 08.15
Козачий Хутір 08.24 1 хв  08.25 9 хв 
Івангород 08.29 1 хв  08.30 14 хв 
Розкошівка 08.39 1 хв  08.40 24 хв 
Кублич 08.59 1 хв  09.00 44 хв 
Зятківці 09.21 1 хв  09.22 1 г  6 хв 
Ладижинські Хутори 09.33 1 хв  09.34 1 г  18 хв 
Губник 09.42 1 хв  09.43 1 г  27 хв 
48 Км 09.55 1 хв  09.56 1 г  40 хв 
Ладижин 10.05 1 хв  10.06 1 г  50 хв 
Улянівка 10.15 1 хв  10.16 2 г 
Демківка 10.25 1 хв  10.26 2 г  10 хв 
Кирнасівка 10.36 1 хв  10.37 2 г  21 хв 
Красногірка 10.48 1 хв  10.49 2 г  33 хв 
Вапнярка 11.08 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6421 Христинівка — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31