У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6421 Христинівка — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Христинівка - Вапнярка номер 6421 відправляється зі станції Христинівка о 08.42 і прибуває на станцію Вапнярка о 11.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6421 Христинівка - Вапнярка пролягає по таким станціям як Козачий Хутір, Івангород, Розкошівка, Кублич, Зятківці, Ладижинські Хутори, Губник, 48 Км, Ладижин, Улянівка, Демківка, Кирнасівка, Красногірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 04.04.2022 поїзд №6421/6424 сполученням Христинівка - Вапнярка курсує по непарних числах

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Христинівка 08.42
Козачий Хутір 08.51 1 хв  08.52 9 хв 
Івангород 08.56 1 хв  08.57 14 хв 
Розкошівка 09.06 1 хв  09.07 24 хв 
Кублич 09.25 1 хв  09.26 43 хв 
Зятківці 09.47 1 хв  09.48 1 г  5 хв 
Ладижинські Хутори 09.59 1 хв  10.00 1 г  17 хв 
Губник 10.08 1 хв  10.09 1 г  26 хв 
48 Км 10.21 1 хв  10.22 1 г  39 хв 
Ладижин 10.31 1 хв  10.32 1 г  49 хв 
Улянівка 10.41 1 хв  10.42 1 г  59 хв 
Демківка 10.51 1 хв  10.52 2 г  9 хв 
Кирнасівка 11.02 1 хв  11.03 2 г  20 хв 
Красногірка 11.13 1 хв  11.14 2 г  31 хв 
Вапнярка 11.31 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6421 Христинівка — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930