У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6422 Занки — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Занки - Харків номер 6422 відправляється зі станції Занки о 10.47 і прибуває на станцію Харків-Левада о 12.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6422 Занки - Харків пролягає по таким станціям як Геніївка, Зміїв, Дружний, Звидки, Васищеве, Удянська, ЕЦ-2, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Занки 10.47
Будинок Відпочинку 10.52 1 хв  10.53 5 хв 
Геніївка 11.00 1 хв  11.01 13 хв 
Зидьки 11.07 1 хв  11.08 20 хв 
Зміїв 11.17 2 хв  11.19 30 хв 
Левківка 11.22 1 хв  11.23 35 хв 
Дружний 11.26 1 хв  11.27 39 хв 
Аксютівка 11.30 1 хв  11.31 43 хв 
Звидки 11.36 1 хв  11.37 49 хв 
Борівська-Південна 11.41 1 хв  11.42 54 хв 
Васищеве 11.46 1 хв  11.47 59 хв 
Жихор 11.51 1 хв  11.52 1 г  4 хв 
Удянська 11.56 1 хв  11.57 1 г  9 хв 
Безлюдівка 12.01 1 хв  12.02 1 г  14 хв 
ЕЦ-2 12.06 1 хв  12.07 1 г  19 хв 
Передвузлова 12.10 1 хв  12.11 1 г  23 хв 
Основа 12.17 1 хв  12.18 1 г  30 хв 
Харків-Вантажний 12.23 1 хв  12.24 1 г  36 хв 
Верещаківка-Левадська 12.28 1 хв  12.29 1 г  41 хв 
Харків-Левада 12.34 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6422 Занки — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728