У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6424 Вапнярка — Христинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Христинівка номер 6424 відправляється зі станції Вапнярка о 15.20 і прибуває на станцію Христинівка о 18.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6424 Вапнярка - Христинівка пролягає по таким станціям як Красногірка, Кирнасівка, Демківка, Улянівка, Ладижин, 48 Км, Губник, Ладижинські Хутори, Зятківці, Кублич, Розкошівка, Івангород, Козачий Хутір.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 04.04.2022 поїзд №6421/6424 сполученням Христинівка - Вапнярка курсує по непарних числах

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 15.20
Красногірка 15.38 1 хв  15.39 18 хв 
Кирнасівка 15.48 1 хв  15.49 28 хв 
Демківка 16.00 1 хв  16.01 40 хв 
Улянівка 16.09 2 хв  16.11 49 хв 
Ладижин 16.20 1 хв  16.21 1 г 
48 Км 16.30 1 хв  16.31 1 г  10 хв 
Губник 16.43 1 хв  16.44 1 г  23 хв 
Ладижинські Хутори 16.52 1 хв  16.53 1 г  32 хв 
Зятківці 17.03 1 хв  17.04 1 г  43 хв 
Кублич 17.25 1 хв  17.26 2 г  5 хв 
Розкошівка 17.42 1 хв  17.43 2 г  22 хв 
Івангород 17.52 1 хв  17.53 2 г  32 хв 
Козачий Хутір 17.57 1 хв  17.58 2 г  37 хв 
Христинівка 18.07 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6424 Вапнярка — Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930