У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6424 Вапнярка — Христинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Христинівка номер 6424 відправляється зі станції Вапнярка о 15.20 і прибуває на станцію Христинівка о 18.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6424 Вапнярка - Христинівка пролягає по таким станціям як Красногірка, Кирнасівка, Демківка, Улянівка, Ладижин, 48 Км, Губник, Ладижинські Хутори, Зятківці, Кублич, Розкошівка, Івангород, Козачий Хутір.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 04.04.2022 поїзд №6421/6424 сполученням Христинівка - Вапнярка курсує по непарних числах

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 15.20
Красногірка 15.38 1 хв  15.39 18 хв 
Кирнасівка 15.48 1 хв  15.49 28 хв 
Демківка 16.00 1 хв  16.01 40 хв 
Улянівка 16.09 2 хв  16.11 49 хв 
Ладижин 16.20 1 хв  16.21 1 г 
48 Км 16.30 1 хв  16.31 1 г  10 хв 
Губник 16.43 1 хв  16.44 1 г  23 хв 
Ладижинські Хутори 16.52 1 хв  16.53 1 г  32 хв 
Зятківці 17.03 1 хв  17.04 1 г  43 хв 
Кублич 17.25 1 хв  17.26 2 г  5 хв 
Розкошівка 17.45 1 хв  17.46 2 г  25 хв 
Івангород 17.55 1 хв  17.56 2 г  35 хв 
Козачий Хутір 18.00 1 хв  18.01 2 г  40 хв 
Христинівка 18.10 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6424 Вапнярка — Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31