У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6425 Харків — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Ізюм номер 6425 відправляється зі станції Харків-Левада о 12.08 і прибуває на станцію Ізюм о 15.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

17.11 №6411/6424 Харків-Левада – Ізюм -Харків-Левада,№6419/6680 Харків-Пас-Ізюм-Харків-Пас,№6425/6446 Харків-Левада – Ізюм -Харків- Левада,№6431/6438 Харків-Левада – Савинці -Харків-Левада на дільниці Балаклія-Ізюм відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 12.08
Верещаківка-Левадська 12.13 1 хв  12.14 5 хв 
Харків-Вантажний 12.19 1 хв  12.20 11 хв 
Основа 12.24 1 хв  12.25 16 хв 
Передвузлова 12.31 1 хв  12.32 23 хв 
Безлюдівка 12.37 1 хв  12.38 29 хв 
Удянська 12.42 1 хв  12.43 34 хв 
Жихор 12.47 1 хв  12.48 39 хв 
Васищеве 12.51 1 хв  12.52 43 хв 
Борівська-Південна 12.56 1 хв  12.57 48 хв 
Звидки 12.59 1 хв  13.00 51 хв 
Аксютівка 13.05 1 хв  13.06 57 хв 
Дружний 13.08 1 хв  13.09 1 г 
Левківка 13.11 1 хв  13.12 1 г  3 хв 
Зміїв 13.16 1 хв  13.17 1 г  8 хв 
Зидьки 13.22 1 хв  13.23 1 г  14 хв 
Геніївка 13.26 1 хв  13.27 1 г  18 хв 
Будинок Відпочинку 13.31 1 хв  13.32 1 г  23 хв 
Занки 13.36 1 хв  13.37 1 г  28 хв 
Слобожанська 13.44 1 хв  13.45 1 г  36 хв 
Донець 13.48 1 хв  13.49 1 г  40 хв 
Андріївка 13.55 1 хв  13.56 1 г  47 хв 
Шебелинка 13.59 1 хв  14.00 1 г  51 хв 
Жовтнева 14.03 1 хв  14.04 1 г  55 хв 
Сезонна 14.07 2 хв  14.09 1 г  59 хв 
Янківський 14.12 1 хв  14.13 2 г  4 хв 
Вербівка 14.18 1 хв  14.19 2 г  10 хв 
Балаклія 14.25 1 хв  14.26 2 г  17 хв 
Братське Озеро 14.34 1 хв  14.35 2 г  26 хв 
Лісова 14.41 1 хв  14.42 2 г  33 хв 
Савинці 14.46 1 хв  14.47 2 г  38 хв 
Маяк 14.53 1 хв  14.54 2 г  45 хв 
Бабариківська 14.58 1 хв  14.59 2 г  50 хв 
Закомельська 15.04 1 хв  15.05 2 г  56 хв 
Діброва 15.12 1 хв  15.13 3 г  4 хв 
360 Км 15.16 1 хв  15.17 3 г  8 хв 
Циганська 15.22 1 хв  15.23 3 г  14 хв 
Федорівка 15.27 1 хв  15.28 3 г  19 хв 
Пимонівка 15.35 1 хв  15.36 3 г  27 хв 
Ізюм 15.42 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6425 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31