У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6425 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6425 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 12.08 і прибуває на станцію Ізюм о 15.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Передвузлова, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 12.08
Верещаківка-Левадська 12.13 1 хв  12.14 5 хв 
Харків-Вантажний 12.19 1 хв  12.20 11 хв 
Основа 12.24 1 хв  12.25 16 хв 
Передвузлова 12.31 1 хв  12.32 23 хв 
Безлюдівка 12.37 1 хв  12.38 29 хв 
Удянська 12.42 1 хв  12.43 34 хв 
Жихор 12.47 1 хв  12.48 39 хв 
Васищеве 12.51 1 хв  12.52 43 хв 
Борівська-Південна 12.56 1 хв  12.57 48 хв 
Звидки 12.59 1 хв  13.00 51 хв 
Аксютівка 13.05 1 хв  13.06 57 хв 
Дружний 13.08 1 хв  13.09 1 г 
Левківка 13.11 1 хв  13.12 1 г  3 хв 
Зміїв 13.16 1 хв  13.17 1 г  8 хв 
Зидьки 13.22 1 хв  13.23 1 г  14 хв 
Геніївка 13.26 1 хв  13.27 1 г  18 хв 
Будинок Відпочинку 13.31 1 хв  13.32 1 г  23 хв 
Занки 13.36 1 хв  13.37 1 г  28 хв 
Слобожанська 13.44 1 хв  13.45 1 г  36 хв 
Донець 13.48 1 хв  13.49 1 г  40 хв 
Андріївка 13.55 1 хв  13.56 1 г  47 хв 
Шебелинка 13.59 1 хв  14.00 1 г  51 хв 
Жовтнева 14.03 1 хв  14.04 1 г  55 хв 
Сезонна 14.07 2 хв  14.09 1 г  59 хв 
Янківський 14.12 1 хв  14.13 2 г  4 хв 
Вербівка 14.18 1 хв  14.19 2 г  10 хв 
Балаклія 14.25 1 хв  14.26 2 г  17 хв 
Братське Озеро 14.34 1 хв  14.35 2 г  26 хв 
Лісова 14.41 1 хв  14.42 2 г  33 хв 
Савинці 14.46 1 хв  14.47 2 г  38 хв 
Маяк 14.53 1 хв  14.54 2 г  45 хв 
Бабариківська 14.58 1 хв  14.59 2 г  50 хв 
Закомельська 15.04 1 хв  15.05 2 г  56 хв 
Діброва 15.12 1 хв  15.13 3 г  4 хв 
360 Км 15.16 1 хв  15.17 3 г  8 хв 
Циганська 15.22 1 хв  15.23 3 г  14 хв 
Федорівка 15.27 1 хв  15.28 3 г  19 хв 
Пимонівка 15.35 1 хв  15.36 3 г  27 хв 
Ізюм 15.42 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6425 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031