У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6426 Зміїв — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Зміїв - Харків номер 6426 відправляється зі станції Зміїв о 14.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6426 Зміїв - Харків пролягає по таким станціям як Левківка, Дружний, Аксютівка, Звидки, Борівська-Південна, Васищеве, Жихор, Удянська, Безлюдівка, Передвузлова, Основа, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зміїв 14.40
Левківка 14.43 1 хв  14.44 3 хв 
Дружний 14.47 1 хв  14.48 7 хв 
Аксютівка 14.51 1 хв  14.52 11 хв 
Звидки 14.57 1 хв  14.58 17 хв 
Борівська-Південна 15.02 1 хв  15.03 22 хв 
Васищеве 15.07 1 хв  15.08 27 хв 
Жихор 15.12 1 хв  15.13 32 хв 
Удянська 15.17 1 хв  15.18 37 хв 
Безлюдівка 15.22 1 хв  15.23 42 хв 
Передвузлова 15.31 1 хв  15.32 51 хв 
Основа 15.38 1 хв  15.39 58 хв 
Новоселівка 15.52 2 хв  15.54 1 г  12 хв 
Харків-Пас. 16.00 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6426 Зміїв — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930