У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6427 Харків — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Ізюм номер 6427 відправляється зі станції Харків-Левада о 11.58 і прибуває на станцію Ізюм о 16.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6427 Харків - Ізюм пролягає по таким станціям як Основа, Безлюдівка, Васищеве, Аксютівка, Зміїв, Будинок Відпочинку, Донець, Жовтнева, Вербівка, Закомельська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 11.58
Верещаківка-Левадська 12.03 1 хв  12.04 5 хв 
Харків-Вантажний 12.09 1 хв  12.10 11 хв 
Основа 12.14 1 хв  12.15 16 хв 
Передвузлова 12.21 1 хв  12.22 23 хв 
ЕЦ-2 12.26 1 хв  12.27 28 хв 
Безлюдівка 12.31 1 хв  12.32 33 хв 
Удянська 12.36 1 хв  12.37 38 хв 
Жихор 12.41 1 хв  12.42 43 хв 
Васищеве 12.46 1 хв  12.47 48 хв 
Борівська-Південна 12.51 1 хв  12.52 53 хв 
Звидки 12.54 1 хв  12.55 56 хв 
Аксютівка 13.01 1 хв  13.02 1 г  3 хв 
Дружний 13.04 1 хв  13.05 1 г  6 хв 
Левківка 13.08 1 хв  13.09 1 г  10 хв 
Зміїв 13.15 2 хв  13.17 1 г  17 хв 
Зидьки 13.24 1 хв  13.25 1 г  26 хв 
Геніївка 13.30 1 хв  13.31 1 г  32 хв 
Будинок Відпочинку 13.37 1 хв  13.38 1 г  39 хв 
Занки 13.45 5 хв  13.50 1 г  47 хв 
Слобожанська 13.57 1 хв  13.58 1 г  59 хв 
Донець 14.04 1 хв  14.05 2 г  6 хв 
Андріївка 14.12 1 хв  14.13 2 г  14 хв 
Шебелинка 14.20 1 хв  14.21 2 г  22 хв 
Жовтнева 14.30 1 хв  14.31 2 г  32 хв 
Сезонна 14.37 1 хв  14.38 2 г  39 хв 
Янківський 14.47 1 хв  14.48 2 г  49 хв 
Вербівка 14.54 1 хв  14.55 2 г  56 хв 
Балаклія 15.02 2 хв  15.04 3 г  4 хв 
Савинці 15.30 2 хв  15.32 3 г  32 хв 
Закомельська 15.51 2 хв  15.53 3 г  53 хв 
Циганська 16.13 2 хв  16.15 4 г  15 хв 
Ізюм 16.37 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6427 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031