У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6428 Геніївка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Геніївка - Харків номер 6428 відправляється зі станції Геніївка о 10.36 і прибуває на станцію Харків-Левада о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6428 Геніївка - Харків пролягає по таким станціям як Зидьки, Зміїв, Левківка, Дружний, Аксютівка, Звидки, Борівська-Південна, Васищеве, Жихор, Удянська, Безлюдівка, ЕЦ-2, Передвузлова, Основа, Харків-Вантажний, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Геніївка 10.36
Зидьки 10.42 1 хв  10.43 6 хв 
Зміїв 10.50 5 хв  10.55 14 хв 
Левківка 10.58 1 хв  10.59 22 хв 
Дружний 11.02 1 хв  11.03 26 хв 
Аксютівка 11.06 1 хв  11.07 30 хв 
Звидки 11.12 1 хв  11.13 36 хв 
Борівська-Південна 11.17 1 хв  11.18 41 хв 
Васищеве 11.22 1 хв  11.23 46 хв 
Жихор 11.27 1 хв  11.28 51 хв 
Удянська 11.32 1 хв  11.33 56 хв 
Безлюдівка 11.37 1 хв  11.38 1 г  1 хв 
ЕЦ-2 11.42 1 хв  11.43 1 г  6 хв 
Передвузлова 11.46 1 хв  11.47 1 г  10 хв 
Основа 11.53 1 хв  11.54 1 г  17 хв 
Харків-Вантажний 11.59 1 хв  12.00 1 г  23 хв 
Верещаківка-Левадська 12.04 1 хв  12.05 1 г  28 хв 
Харків-Левада 12.10 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6428 Геніївка — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031