У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6429 Мануїлівка — Луганськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6429 сполученням Мануїлівка - Луганськ відправляється зі станції Мануїлівка о 05.39 і прибуває на станцію Луганськ о 07.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кипуча, Комунарськ, Церковний, Слов'яносербськ, Лотикове, Родакове, 61 Км, Мілова, Олександрівка, Технікум, Ім. Кашпарова, РЕП.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мануїлівка 05.39
Кипуча 05.49 1 хв  05.50 10 хв 
Комунарськ 06.02 2 хв  06.04 23 хв 
Церковний 06.14 1 хв  06.15 35 хв 
Слов'яносербськ 06.23 1 хв  06.24 44 хв 
Лотикове 06.29 1 хв  06.30 50 хв 
Родакове 06.37 2 хв  06.39 58 хв 
61 Км 06.47 1 хв  06.48 1 г  8 хв 
Мілова 06.54 1 хв  06.55 1 г  15 хв 
Олександрівка 06.58 1 хв  06.59 1 г  19 хв 
Технікум 07.04 1 хв  07.05 1 г  25 хв 
Ім. Кашпарова 07.08 1 хв  07.09 1 г  29 хв 
РЕП 07.12 1 хв  07.13 1 г  33 хв 
Луганськ 07.19 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6429 Мануїлівка — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728