У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6430 Балаклія — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Балаклія - Харків номер 6430 відправляється зі станції Балаклія о 15.25 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6430 Балаклія - Харків пролягає по таким станціям як Янківський, Жовтнева, Андріївка, Слобожанська, Будинок Відпочинку, Зидьки, Левківка, Аксютівка, Борівська-Південна, Жихор, Безлюдівка, Передвузлова, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 15.25
Вербівка 15.33 1 хв  15.34 8 хв 
Янківський 15.41 1 хв  15.42 16 хв 
Сезонна 15.49 1 хв  15.50 24 хв 
Жовтнева 15.57 1 хв  15.58 32 хв 
Шебелинка 16.07 1 хв  16.08 42 хв 
Андріївка 16.14 1 хв  16.15 49 хв 
Донець 16.21 1 хв  16.22 56 хв 
Слобожанська 16.28 1 хв  16.29 1 г  3 хв 
Занки 16.37 5 хв  16.42 1 г  12 хв 
Будинок Відпочинку 16.46 1 хв  16.47 1 г  21 хв 
Геніївка 16.52 1 хв  16.53 1 г  27 хв 
Зидьки 16.59 1 хв  17.00 1 г  34 хв 
Зміїв 17.07 2 хв  17.09 1 г  42 хв 
Левківка 17.13 1 хв  17.14 1 г  48 хв 
Дружний 17.17 1 хв  17.18 1 г  52 хв 
Аксютівка 17.21 1 хв  17.22 1 г  56 хв 
Звидки 17.27 1 хв  17.28 2 г  2 хв 
Борівська-Південна 17.33 1 хв  17.34 2 г  8 хв 
Васищеве 17.38 1 хв  17.39 2 г  13 хв 
Жихор 17.44 1 хв  17.45 2 г  19 хв 
Удянська 17.49 1 хв  17.50 2 г  24 хв 
Безлюдівка 17.54 1 хв  17.55 2 г  29 хв 
ЕЦ-2 17.59 1 хв  18.00 2 г  34 хв 
Передвузлова 18.03 2 хв  18.05 2 г  38 хв 
Основа 18.11 2 хв  18.13 2 г  46 хв 
Новоселівка 18.25 1 хв  18.26 3 г 
Харків-Пас. 18.31 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6430 Балаклія — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031