У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431 Харків — Балаклія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Балаклія номер 6431 відправляється зі станції Харків-Левада о 17.28 і прибуває на станцію Балаклія о 20.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6431 Харків - Балаклія пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, Передвузлова, Безлюдівка, Жихор, Борівська-Південна, Аксютівка, Левківка, Зидьки, Будинок Відпочинку, Слобожанська, Андріївка, Жовтнева, Янківський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 17.28
Верещаківка-Левадська 17.33 1 хв  17.34 5 хв 
Харків-Вантажний 17.39 1 хв  17.40 11 хв 
Основа 17.44 1 хв  17.45 16 хв 
Передвузлова 17.51 1 хв  17.52 23 хв 
ЕЦ-2 17.53 2 хв  17.55 25 хв 
Безлюдівка 17.59 1 хв  18.00 31 хв 
Удянська 18.05 1 хв  18.06 37 хв 
Жихор 18.11 1 хв  18.12 43 хв 
Васищеве 18.16 1 хв  18.17 48 хв 
Борівська-Південна 18.22 1 хв  18.23 54 хв 
Звидки 18.26 1 хв  18.27 58 хв 
Аксютівка 18.33 1 хв  18.34 1 г  5 хв 
Дружний 18.37 1 хв  18.38 1 г  9 хв 
Левківка 18.41 1 хв  18.42 1 г  13 хв 
Зміїв 18.46 2 хв  18.48 1 г  18 хв 
Зидьки 18.55 1 хв  18.56 1 г  27 хв 
Геніївка 19.01 1 хв  19.02 1 г  33 хв 
Будинок Відпочинку 19.08 1 хв  19.09 1 г  40 хв 
Занки 19.16 2 хв  19.18 1 г  48 хв 
Слобожанська 19.25 1 хв  19.26 1 г  57 хв 
Донець 19.34 1 хв  19.35 2 г  6 хв 
Андріївка 19.43 1 хв  19.44 2 г  15 хв 
Шебелинка 19.52 21 хв  20.13 2 г  24 хв 
Жовтнева 20.22 1 хв  20.23 2 г  54 хв 
Сезонна 20.31 1 хв  20.32 3 г  3 хв 
Янківський 20.41 1 хв  20.42 3 г  13 хв 
Вербівка 20.48 1 хв  20.49 3 г  20 хв 
Балаклія 20.56 3 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6431 Харків-Левада — Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728