У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6431 Харків — Зміїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Зміїв номер 6431 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.17 і прибуває на станцію Зміїв о 18.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6431 Харків - Зміїв пролягає по таким станціям як Новоселівка, Основа, Передвузлова, ЕЦ-2, Безлюдівка, Удянська, Жихор, Васищеве, Борівська-Південна, Звидки, Аксютівка, Дружний, Левківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.17
Новоселівка 17.22 1 хв  17.23 5 хв 
Основа 17.31 1 хв  17.32 14 хв 
Передвузлова 17.38 1 хв  17.39 21 хв 
ЕЦ-2 17.41 1 хв  17.42 24 хв 
Безлюдівка 17.46 1 хв  17.47 29 хв 
Удянська 17.52 1 хв  17.53 35 хв 
Жихор 17.58 1 хв  17.59 41 хв 
Васищеве 18.03 1 хв  18.04 46 хв 
Борівська-Південна 18.09 1 хв  18.10 52 хв 
Звидки 18.13 1 хв  18.14 56 хв 
Аксютівка 18.20 1 хв  18.21 1 г  3 хв 
Дружний 18.24 1 хв  18.25 1 г  7 хв 
Левківка 18.28 1 хв  18.29 1 г  11 хв 
Зміїв 18.33 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6431 Харків-Пас. — Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930