У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6432 Балаклія — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Балаклія - Харків номер 6432 відправляється зі станції Балаклія о 19.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6432 Балаклія - Харків пролягає по таким станціям як Шебелинка, Слобожанська, Занки, Зміїв, Жихор, Безлюдівка, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 19.00
Шебелинка 19.29 1 хв  19.30 29 хв 
Слобожанська 19.50 1 хв  19.51 50 хв 
Занки 19.59 2 хв  20.01 59 хв 
Зміїв 20.26 1 хв  20.27 1 г  26 хв 
Жихор 20.52 1 хв  20.53 1 г  52 хв 
Безлюдівка 20.59 1 хв  21.00 1 г  59 хв 
Основа 21.11 1 хв  21.12 2 г  11 хв 
Харків-Пас. 21.26 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6432 Балаклія — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031