У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6433 Харків — Балаклія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Балаклія номер 6433 відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.13 і прибуває на станцію Балаклія о 23.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6433 Харків - Балаклія пролягає по таким станціям як Основа, ЕЦ-2, Удянська, Васищеве, Звидки, Дружний, Зміїв, Геніївка, Занки, Донець, Шебелинка, Сезонна, Вербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.13
Новоселівка 20.18 1 хв  20.19 5 хв 
Основа 20.27 1 хв  20.28 14 хв 
Передвузлова 20.34 1 хв  20.35 21 хв 
ЕЦ-2 20.37 1 хв  20.38 24 хв 
Безлюдівка 20.42 1 хв  20.43 29 хв 
Удянська 20.48 1 хв  20.49 35 хв 
Жихор 20.54 1 хв  20.55 41 хв 
Васищеве 20.59 1 хв  21.00 46 хв 
Борівська-Південна 21.05 1 хв  21.06 52 хв 
Звидки 21.09 1 хв  21.10 56 хв 
Аксютівка 21.16 1 хв  21.17 1 г  3 хв 
Дружний 21.20 1 хв  21.21 1 г  7 хв 
Левківка 21.24 1 хв  21.25 1 г  11 хв 
Зміїв 21.29 2 хв  21.31 1 г  16 хв 
Зидьки 21.38 1 хв  21.39 1 г  25 хв 
Геніївка 21.44 1 хв  21.45 1 г  31 хв 
Будинок Відпочинку 21.51 1 хв  21.52 1 г  38 хв 
Занки 21.59 2 хв  22.01 1 г  46 хв 
Слобожанська 22.08 1 хв  22.09 1 г  55 хв 
Донець 22.17 1 хв  22.18 2 г  4 хв 
Андріївка 22.26 1 хв  22.27 2 г  13 хв 
Шебелинка 22.35 2 хв  22.37 2 г  22 хв 
Жовтнева 22.46 1 хв  22.47 2 г  33 хв 
Сезонна 22.55 1 хв  22.56 2 г  42 хв 
Янківський 23.05 1 хв  23.06 2 г  52 хв 
Вербівка 23.12 1 хв  23.13 2 г  59 хв 
Балаклія 23.22 3 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6433 Харків-Пас. — Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728