У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6433 Харків — Шебелинка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Шебелинка номер 6433 відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.50 і прибуває на станцію Шебелинка о 22.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6433 Харків - Шебелинка пролягає по таким станціям як Основа, ЕЦ-2, Удянська, Васищеве, Звидки, Дружний, Зміїв, Геніївка, Занки, Донець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.50
Новоселівка 19.55 1 хв  19.56 5 хв 
Основа 20.04 1 хв  20.05 14 хв 
Передвузлова 20.11 1 хв  20.12 21 хв 
ЕЦ-2 20.14 1 хв  20.15 24 хв 
Безлюдівка 20.19 1 хв  20.20 29 хв 
Удянська 20.25 1 хв  20.26 35 хв 
Жихор 20.31 1 хв  20.32 41 хв 
Васищеве 20.36 1 хв  20.37 46 хв 
Борівська-Південна 20.42 1 хв  20.43 52 хв 
Звидки 20.46 1 хв  20.47 56 хв 
Аксютівка 20.53 1 хв  20.54 1 г  3 хв 
Дружний 20.57 1 хв  20.58 1 г  7 хв 
Левківка 21.01 1 хв  21.02 1 г  11 хв 
Зміїв 21.06 2 хв  21.08 1 г  16 хв 
Зидьки 21.15 1 хв  21.16 1 г  25 хв 
Геніївка 21.21 1 хв  21.22 1 г  31 хв 
Будинок Відпочинку 21.28 1 хв  21.29 1 г  38 хв 
Занки 21.36 2 хв  21.38 1 г  46 хв 
Слобожанська 21.45 1 хв  21.46 1 г  55 хв 
Донець 21.54 1 хв  21.55 2 г  4 хв 
Андріївка 22.03 1 хв  22.04 2 г  13 хв 
Шебелинка 22.12 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6433 Харків-Пас. — Шебелинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031