У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6435 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6435 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 19.00 і прибуває на станцію Ізюм о 22.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Основа, Безлюдівка, Васищеве, Аксютівка, Зміїв, Будинок Відпочинку, Донець, Жовтнева, Вербівка, Закомельська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 19.00
Верещаківка-Левадська 19.05 1 хв  19.06 5 хв 
Харків-Вантажний 19.09 1 хв  19.10 9 хв 
Основа 19.14 1 хв  19.15 14 хв 
Передвузлова 19.19 1 хв  19.20 19 хв 
ЕЦ-2 19.22 1 хв  19.23 22 хв 
Безлюдівка 19.27 1 хв  19.28 27 хв 
Удянська 19.32 1 хв  19.33 32 хв 
Жихор 19.37 1 хв  19.38 37 хв 
Васищеве 19.41 1 хв  19.42 41 хв 
Борівська-Південна 19.46 1 хв  19.47 46 хв 
Звидки 19.49 1 хв  19.50 49 хв 
Аксютівка 19.54 1 хв  19.55 54 хв 
Дружний 19.58 1 хв  19.59 58 хв 
Левківка 20.02 1 хв  20.03 1 г  2 хв 
Зміїв 20.06 1 хв  20.07 1 г  6 хв 
Зидьки 20.12 1 хв  20.13 1 г  12 хв 
Геніївка 20.15 1 хв  20.16 1 г  15 хв 
Будинок Відпочинку 20.20 1 хв  20.21 1 г  20 хв 
Занки 20.25 1 хв  20.26 1 г  25 хв 
Слобожанська 20.33 1 хв  20.34 1 г  33 хв 
Донець 20.37 1 хв  20.38 1 г  37 хв 
Андріївка 20.43 1 хв  20.44 1 г  43 хв 
Шебелинка 20.47 1 хв  20.48 1 г  47 хв 
Жовтнева 20.51 1 хв  20.52 1 г  51 хв 
Сезонна 20.55 1 хв  20.56 1 г  55 хв 
Янківський 20.59 1 хв  21.00 1 г  59 хв 
Вербівка 21.05 1 хв  21.06 2 г  5 хв 
Балаклія 21.11 4 хв  21.15 2 г  11 хв 
Савинці 21.31 1 хв  21.32 2 г  31 хв 
Закомельська 21.41 1 хв  21.42 2 г  41 хв 
Циганська 21.56 1 хв  21.57 2 г  56 хв 
Ізюм 22.09 3 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6435 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031