У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6435 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6435 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 19.10 і прибуває на станцію Ізюм о 22.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Основа, Безлюдівка, Васищеве, Аксютівка, Зміїв, Будинок Відпочинку, Донець, Жовтнева, Вербівка, Закомельська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 19.10
Верещаківка-Левадська 19.15 1 хв  19.16 5 хв 
Харків-Вантажний 19.19 1 хв  19.20 9 хв 
Основа 19.24 1 хв  19.25 14 хв 
Передвузлова 19.29 1 хв  19.30 19 хв 
ЕЦ-2 19.32 1 хв  19.33 22 хв 
Безлюдівка 19.37 1 хв  19.38 27 хв 
Удянська 19.42 1 хв  19.43 32 хв 
Жихор 19.47 1 хв  19.48 37 хв 
Васищеве 19.51 1 хв  19.52 41 хв 
Борівська-Південна 19.56 1 хв  19.57 46 хв 
Звидки 19.59 1 хв  20.00 49 хв 
Аксютівка 20.04 1 хв  20.05 54 хв 
Дружний 20.08 1 хв  20.09 58 хв 
Левківка 20.12 1 хв  20.13 1 г  2 хв 
Зміїв 20.16 1 хв  20.17 1 г  6 хв 
Зидьки 20.22 1 хв  20.23 1 г  12 хв 
Геніївка 20.25 1 хв  20.26 1 г  15 хв 
Будинок Відпочинку 20.30 1 хв  20.31 1 г  20 хв 
Занки 20.35 1 хв  20.36 1 г  25 хв 
Слобожанська 20.43 1 хв  20.44 1 г  33 хв 
Донець 20.47 1 хв  20.48 1 г  37 хв 
Андріївка 20.53 1 хв  20.54 1 г  43 хв 
Шебелинка 20.57 1 хв  20.58 1 г  47 хв 
Жовтнева 21.01 1 хв  21.02 1 г  51 хв 
Сезонна 21.05 1 хв  21.06 1 г  55 хв 
Янківський 21.09 1 хв  21.10 1 г  59 хв 
Вербівка 21.15 1 хв  21.16 2 г  5 хв 
Балаклія 21.21 2 хв  21.23 2 г  11 хв 
Савинці 21.39 1 хв  21.40 2 г  29 хв 
Закомельська 21.49 1 хв  21.50 2 г  39 хв 
Циганська 22.04 1 хв  22.05 2 г  54 хв 
Ізюм 22.17 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6435 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031