У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6441 Коломия — Рахів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6441 сполученням Коломия - Рахів відправляється зі станції Коломия о 09.05 і прибуває на станцію Рахів о 13.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Товмачик, Саджавка, Добротів, Дора, Ямна, Татарів, Вороненко, Ясіня, Кваси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 09.05
Раківчик 09.16 1 хв  09.17 11 хв 
Товмачик 09.24 1 хв  09.25 19 хв 
Іванівці 09.31 1 хв  09.32 26 хв 
Саджавка 09.37 2 хв  09.39 32 хв 
Ланчин 09.47 1 хв  09.48 42 хв 
Добротів 09.56 1 хв  09.57 51 хв 
Делятин 10.12 11 хв  10.23 1 г  7 хв 
Дора 10.31 1 хв  10.32 1 г  26 хв 
Яремче 10.39 2 хв  10.41 1 г  34 хв 
Ямна 10.48 1 хв  10.49 1 г  43 хв 
Микуличин 10.59 2 хв  11.01 1 г  54 хв 
Татарів 11.13 2 хв  11.15 2 г  8 хв 
Ворохта 11.27 6 хв  11.33 2 г  22 хв 
Вороненко 11.48 3 хв  11.51 2 г  43 хв 
Лазещина 12.06 1 хв  12.07 3 г  1 хв 
Ясіня 12.17 8 хв  12.25 3 г  12 хв 
Свидовець 12.35 1 хв  12.36 3 г  30 хв 
Кваси 12.51 1 хв  12.52 3 г  46 хв 
Білин 13.06 1 хв  13.07 4 г  1 хв 
Рахів 13.22 4 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6441 Коломия — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031