У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6441 Коломия — Рахів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коломия - Рахів номер 6441 відправляється зі станції Коломия о 08.15 і прибуває на станцію Рахів о 12.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6441 Коломия - Рахів пролягає по таким станціям як Товмачик, Саджавка, Добротів, Дора, Ямна, Татарів, Вороненко, Ясіня, Кваси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 08.15
Раківчик 08.33 1 хв  08.34 18 хв 
Товмачик 08.41 1 хв  08.42 26 хв 
Іванівці 08.48 1 хв  08.49 33 хв 
Саджавка 08.55 1 хв  08.56 40 хв 
Ланчин 09.09 1 хв  09.10 54 хв 
Добротів 09.15 1 хв  09.16 1 г 
Делятин 09.28 2 хв  09.30 1 г  13 хв 
Дора 09.39 1 хв  09.40 1 г  24 хв 
Яремче 09.47 2 хв  09.49 1 г  32 хв 
Ямна 09.56 1 хв  09.57 1 г  41 хв 
Микуличин 10.07 2 хв  10.09 1 г  52 хв 
Татарів 10.24 1 хв  10.25 2 г  9 хв 
Ворохта 10.37 35 хв  11.12 2 г  22 хв 
Вороненко 11.25 1 хв  11.26 3 г  10 хв 
Лазещина 11.38 1 хв  11.39 3 г  23 хв 
Ясіня 11.48 1 хв  11.49 3 г  33 хв 
Свидовець 11.55 1 хв  11.56 3 г  40 хв 
Кваси 12.12 1 хв  12.13 3 г  57 хв 
Білин 12.22 1 хв  12.23 4 г  7 хв 
Рахів 12.35 4 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6441 Коломия — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930