У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Попасна — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6442 сполученням Попасна - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Попасна о 08.40 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 14.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Комишуваха, Лоскутівка, Лисичанськ, Рубіжне, Кабанне, Красноріченська, Калинівка, Учнівський, Берестова, Кислівка, 838 Км, 831 Км, Курилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 08.40
Попасна-2 08.46 1 хв  08.47 6 хв 
Комишуваха 08.55 1 хв  08.56 15 хв 
Венгерівка 09.03 1 хв  09.04 23 хв 
Лоскутівка 09.18 1 хв  09.19 38 хв 
Переїзна 09.53 1 хв  09.54 1 г  13 хв 
Лисичанськ 10.02 1 хв  10.03 1 г  22 хв 
Насвітевич 10.11 1 хв  10.12 1 г  31 хв 
Рубіжне 10.30 2 хв  10.32 1 г  50 хв 
Кремінне 10.54 1 хв  10.55 2 г  14 хв 
Кабанне 11.32 2 хв  11.34 2 г  52 хв 
Сватово 12.10 42 хв  12.52 3 г  30 хв 
Красноріченська 13.00 1 хв  13.01 4 г  20 хв 
Гончарівка 13.06 1 хв  13.07 4 г  26 хв 
Калинівка 13.12 1 хв  13.13 4 г  32 хв 
Кривошиївка 13.18 1 хв  13.19 4 г  38 хв 
Учнівський 13.24 1 хв  13.25 4 г  44 хв 
Куземівка 13.31 1 хв  13.32 4 г  51 хв 
Берестова 13.39 1 хв  13.40 4 г  59 хв 
849 Км 13.46 1 хв  13.47 5 г  6 хв 
Кислівка 13.54 2 хв  13.56 5 г  14 хв 
Шапарівка 14.01 1 хв  14.02 5 г  21 хв 
838 Км 14.06 1 хв  14.07 5 г  26 хв 
Піщане 14.12 1 хв  14.13 5 г  32 хв 
831 Км 14.18 1 хв  14.19 5 г  38 хв 
Ливарний 14.24 1 хв  14.25 5 г  44 хв 
Курилівка 14.30 1 хв  14.31 5 г  50 хв 
Куп'янськ-Вузловий 14.39 5 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6442 Попасна — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031