У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Попасна — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Попасна - Сватово номер 6442 відправляється зі станції Попасна о 08.51 і прибуває на станцію Сватово о 12.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Попасна-2, Комишуваха, Венгерівка, Лоскутівка, Переїзна, Лисичанськ, Насвітевич, Рубіжне, Кремінне, Кабанне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В добу 29 листопада 2021 року змінюється розклад руху поїзду № 6442 Попасна-Сватове Попасна 08.51 Попасна-2 08.57-08.58 Комишуваха 09.06-09.07 Венгерiвка 09.15-09.16 Лоскутiвка 09.34-09.35 Переїзна 10.15(+5)-10.16(+5) Лисичанськ 10.22(+3)-10.23(+3) Насвiтевич 10.30(+2)-10.31(+2) Рубiжне 10.47-10.48 Кремiнне 11.06-11.07 Кабанне 11.43-11.45 Сватове 12.17

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 08.51
Попасна-2 08.57 1 хв  08.58 6 хв 
Комишуваха 09.06 1 хв  09.07 15 хв 
Венгерівка 09.15 1 хв  09.16 24 хв 
Лоскутівка 09.34 1 хв  09.35 43 хв 
Переїзна 10.10 1 хв  10.11 1 г  19 хв 
Лисичанськ 10.19 1 хв  10.20 1 г  28 хв 
Насвітевич 10.28 1 хв  10.29 1 г  37 хв 
Рубіжне 10.47 1 хв  10.48 1 г  56 хв 
Кремінне 11.06 1 хв  11.07 2 г  15 хв 
Кабанне 11.43 2 хв  11.45 2 г  52 хв 
Сватово 12.17 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6442 Попасна — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031