У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Попасна — Сватово Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6442 сполученням Попасна - Сватово відправляється зі станції Попасна о 08.40 і прибуває на станцію Сватово о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Попасна-2, Комишуваха, Венгерівка, Лоскутівка, Переїзна, Лисичанськ, Насвітевич, Рубіжне, Кремінне, Кабанне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Зупинка за вимогою по ЗП
з 2020-11-18 по 2020-11-24: В добу 19, 20, 23 листопада 2020 р. в період з 06:00 до 18:00 змінюється графік руху поїздів: №6442 Попасна-Сватове Попасна 09.10(+30), Попасна-2 09.16-09.17(+30), Комишуваха 09.25-09.26(+30), Венгерівка 09.33-09.34(+30), Лоскутівка 09.48- 09.49(+30), Переїзна 10.23-10.24(+30), Лисичанськ 10.32-10.33(+20), Насвітевіч 10.41-10.42(+30), Рубіжне 11.00-11.02(+30), Кремінне 11.24-11.25(+30), Кабанне 12.02-12.04(+30), Сватове 12.40 (+30).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Попасна 08.40
Попасна-2 08.46 1 хв  08.47 6 хв 
Комишуваха 08.55 1 хв  08.56 15 хв 
Венгерівка 09.03 1 хв  09.04 23 хв 
Лоскутівка 09.18 1 хв  09.19 38 хв 
Переїзна 09.53 1 хв  09.54 1 г  13 хв 
Лисичанськ 10.02 1 хв  10.03 1 г  22 хв 
Насвітевич 10.11 1 хв  10.12 1 г  31 хв 
Рубіжне 10.30 2 хв  10.32 1 г  50 хв 
Кремінне 10.54 1 хв  10.55 2 г  14 хв 
Кабанне 11.32 2 хв  11.34 2 г  52 хв 
Сватово 12.10 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6442 Попасна — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031