У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Рахів — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6442 сполученням Рахів - Коломия відправляється зі станції Рахів о 14.22 і прибуває на станцію Коломия о 18.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кваси, Ясіня, Вороненко, Татарів, Ямна, Дора, Добротів, Саджавка, Товмачик.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 14.22
Білин 14.35 1 хв  14.36 13 хв 
Кваси 14.46 1 хв  14.47 24 хв 
Свидовець 15.04 1 хв  15.05 42 хв 
Ясіня 15.13 2 хв  15.15 51 хв 
Лазещина 15.27 1 хв  15.28 1 г  5 хв 
Вороненко 15.45 2 хв  15.47 1 г  23 хв 
Ворохта 15.58 2 хв  16.00 1 г  36 хв 
Татарів 16.10 1 хв  16.11 1 г  48 хв 
Микуличин 16.22 2 хв  16.24 2 г 
Ямна 16.35 1 хв  16.36 2 г  13 хв 
Яремче 16.44 2 хв  16.46 2 г  22 хв 
Дора 16.53 1 хв  16.54 2 г  31 хв 
Делятин 17.01 4 хв  17.05 2 г  39 хв 
Добротів 17.19 1 хв  17.20 2 г  57 хв 
Ланчин 17.28 1 хв  17.29 3 г  6 хв 
Саджавка 17.38 1 хв  17.39 3 г  16 хв 
Іванівці 17.47 1 хв  17.48 3 г  25 хв 
Товмачик 17.56 1 хв  17.57 3 г  34 хв 
Раківчик 18.05 1 хв  18.06 3 г  43 хв 
Коломия 18.18 3 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6442 Рахів — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031