У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Рахів — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Рахів - Коломия номер 6442 відправляється зі станції Рахів о 15.30 і прибуває на станцію Коломия о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6442 Рахів - Коломия пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Вороненко, Татарів, Ямна, Дора, Добротів, Саджавка, Товмачик.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 15.30
Білин 15.42 1 хв  15.43 12 хв 
Кваси 15.54 1 хв  15.55 24 хв 
Свидовець 16.13 1 хв  16.14 43 хв 
Ясіня 16.24 3 хв  16.27 54 хв 
Лазещина 16.39 1 хв  16.40 1 г  9 хв 
Вороненко 16.59 2 хв  17.01 1 г  29 хв 
Ворохта 17.11 3 хв  17.14 1 г  41 хв 
Татарів 17.26 1 хв  17.27 1 г  56 хв 
Микуличин 17.40 1 хв  17.41 2 г  10 хв 
Ямна 17.51 1 хв  17.52 2 г  21 хв 
Яремче 17.58 3 хв  18.01 2 г  28 хв 
Дора 18.07 1 хв  18.08 2 г  37 хв 
Делятин 18.15 2 хв  18.17 2 г  45 хв 
Добротів 18.29 1 хв  18.30 2 г  59 хв 
Ланчин 18.36 1 хв  18.37 3 г  6 хв 
Саджавка 18.50 1 хв  18.51 3 г  20 хв 
Іванівці 18.59 1 хв  19.00 3 г  29 хв 
Товмачик 19.08 1 хв  19.09 3 г  38 хв 
Раківчик 19.16 1 хв  19.17 3 г  46 хв 
Коломия 19.35 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6442 Рахів — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930