У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6442 Ворохта — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6442 сполученням Ворохта - Коломия відправляється зі станції Ворохта о 16.33 і прибуває на станцію Коломия о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Татарів, Микуличин, Ямна, Яремче, Дора, Делятин, Добротів, Ланчин, Саджавка, Іванівці, Товмачик, Раківчик.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 16.33
Татарів 16.43 1 хв  16.44 10 хв 
Микуличин 16.55 2 хв  16.57 22 хв 
Ямна 17.08 1 хв  17.09 35 хв 
Яремче 17.17 5 хв  17.22 44 хв 
Дора 17.29 1 хв  17.30 56 хв 
Делятин 17.37 5 хв  17.42 1 г  4 хв 
Добротів 17.56 1 хв  17.57 1 г  23 хв 
Ланчин 18.05 1 хв  18.06 1 г  32 хв 
Саджавка 18.15 1 хв  18.16 1 г  42 хв 
Іванівці 18.24 1 хв  18.25 1 г  51 хв 
Товмачик 18.33 1 хв  18.34 2 г 
Раківчик 18.42 1 хв  18.43 2 г  9 хв 
Коломия 18.55 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6442 Ворохта — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031